• Informacje na temat:

  iga krefft

Artykuły na temat: iga krefft
 • Iga Krefft pokazała chłopaka! Przystojny?!

  Iga Krefft (23 l.) właśnie pochwaliła się, że jest szczęśliwie zakochana i postanowiła pokazać swojego ukochanego fanom. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się romantyczne zdjęcie!

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • "M jak miłość": Iga Krefft zrezygnowała ze studiów, by grać w "Emce"!

  Iga Krefft, czyli Ula z "M jak miłość", po raz pierwszy stanęła na planie najpopularniejszego polskiego serialu, mając zaledwie 12 lat. Dziś żartuje, że już połowę swojego życia jest wierna tej produkcji. Zrezygnowała dla niej nawet ze studiów w prestiżowej szkole aktorskiej!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Iga Krefft pokazała zgrabne ciało na wakacjach! Ma się czym pochwalić?!

  Iga Krefft (23 l.)wciela się od lat w postać Uli Mostowiak w serialu „M jak miłość”. Aktorka ostatnio wypoczywała na wakacjach i postanowiła podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z bajecznej plaży. Na zdjęciach gwiazdka pozuje w samym bikini, co bardzo spodobało się jej fanom!

 • Natalia Szroeder, Vera Korthals, Iga Krefft i inni: Muzyczna tarta z Kaszub

  Płyta "Tarta z truskawkami kaszubskimi vol. 1" zawiera przegląd młodych wykonawców związanych z kaszubską sceną muzyczną.

 • Iga Krefft z "M jak miłość" po latach. Wyrosła na piękną kobietę!

  Iga Krefft (20 l.) w serialu "M jak miłość" wciela się w adoptowaną córkę Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków. Swoją przygodę z tasiemcem TVP rozpoczęła jako mała dziewczynka. Dziś jest już dorosłą pannicą i próbuje swoich sił w zespole muzycznym Daisy and the Moon jako... Ofelia Daniels.

 • Ula z "M jak miłość" śpiewa Kombi po kaszubsku!

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk "Ledac ce" w wykonaniu Igi Krefft, wokalistki i aktorki znanej z seriali "M jak miłość" i "Do dzwonka".

 • Iga Krefft już od najmłodszych lat interesowała się szeroko pojętą sztuką, a w szczególności muzyką i aktorstwem. Naukę rozpoczęła na warsztatach wokalno-aktorskich...

 • Młodzi a już sławni

  Młodzi chcą mieć idoli w swoim wieku. Nastolatka nie fascynuje się Tomaszem Karolakiem. Jej idolem jest Maciej Musiał, rywalką Iga Krefft, a marzeniem sława Julki Wróblewskiej.

Zdjęcia na temat: iga krefft
Wideo na temat: iga krefft
 • "M jak miłość": Zamiera pokrzyżować im plany

  Marcin (Mikołaj Roznerski) i Iza (Adriana Kalska) wybiorą się do Grabiny. Okaże się, że Chodakowski marzy, by poślubić ukochaną i wyprawić wesele właśnie tutaj – a konkretnie w siedlisku. Ula (Iga Krefft) od razu się na to zgodzi. Niestety, okaże się, że Artur gotowy będzie zrobić wszystko, by Lewińska o nim nie zapomniała...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • "M jak miłość": Sonia i Ula zostaną parą?!

  , jednak obie ukrywają przed komendantem Popławskim, że są spokrewnione. Nowa bohaterka wzbudzi sporo emocji. O posterunkową Krawczyk z początku będzie zazdrosna Ula (Iga Krefft). Bardzo spodoba się to

Dyskusje na temat: iga krefft