• Informacje na temat:

  iga w

Artykuły na temat: iga w
 • "M jak miłość": Odważna Iga Górecka

  Obsadę "M jak miłość" niedawno zasiliła kolejna piękna kobieta. Poznajcie bliżej Igę Górecką, wcielającą się w postać wyrachowanej Karoliny.

 • "Rogi" : Detektyw diabła

  Ig (Daniel Radcliffe) budzi się pewnego ranka z rogami na czole. Ig ma rogi, ponieważ ludzie mają go za diabła - ktoś zamordował jego dziewczynę Merrin (Juno Temple), prawdziwego anioła, maskotkę całego miasta, i to właśnie on jest głównym podejrzanym. Dla Iga rogi są przekleństwem, ale też błogosławieństwem, bo dzięki nim zarówno najbliżsi, jak i obcy wyjawiają mu swoje grzechy.

 • Iga Kreft komentuje swoją ciążę!

  Iga Kreft (22 l.) w serialu TVP2 występuje od kilkunastu lat. "M jak miłość" cieszy się wielomilionową oglądalnością, więc nic dziwnego, że i młoda aktorka zyskała pokaźne grono fanów.  Ostatnio jednak na miłośników sagi o rodzie Mostowiaków padł blady strach. Niektóre portale obwieściły bowiem, że grająca Ulę Iga Kreft jest w ciąży i na dłuższy czas zniknie z serialu. Skąd takie informacje...

 • TVP planuje emisję drugiego sezonu "O mnie się nie martw"

  Finałowy odcinek pierwszej serii "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 obejrzały ponad 2 miliony 643 tys. widzów (16,31 proc. udziału w rynku). Był to najlepiej oglądany odcinek pierwszego sezonu. Dlatego dalsze perypetie Igi Małeckiej i Marcina Kaszuby będzie można śledzić w TVP2 już od wiosny 2015 roku.

 • "Barwy szczęścia": Iga pogrąży Piotra?

  ...w areszcie, ale udało mu się skierować policję na fałszywy trop. Fałszywe oskarżenie Piotr żali się Marcie, że Iga zmusiła szantażem ich londyńską nianię do złożenia fałszywych zeznań podczas...

 • "Warsaw by Night": Iza Kuna zakochana w Warszawie

  Iza Kuna ("Lejdis", "Drogówka") już wkrótce pojawi się w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz "Warsaw by Night" (w kinach od 6 lutego).

 • "Barwy szczęścia": Iga zmienia strategię

  Po porażce w sądzie Iga zmienia strategię - próbuje przeprosić Martę i prosi ją o wstawiennictwo u Piotra i pomoc w odzyskaniu jego uczucia. Oburzona Walawska wyrzuca ją za drzwi. Wyznaje matce, że dojrzała wreszcie do tego, by definitywnie odciąć się od problemów byłego męża. O pomyśle domowego nauczania Angeli dowiaduje się jej babcia i jest temu całkowicie przeciwna, o czym jasno mówi...

 • "Warsaw by Night": Samotność w metropolii

  Izabela Kuna, Stanisława Celińska, Roma Gąsiorowska i Agata Kulesza są w obsadzie filmu "Warsaw by Night", który trafił 6 lutego do kin. Reżyserka Natalia Koryncka-Gruz opowiada w nim o kobietach połączonych pragnieniem przeżycia prawdziwej miłości oraz o samotności w dużym mieście.

 • "M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

  Iga Górecka urodziła się 1 września 1988 roku. W 2016 roku ukończyła wydział aktorski w Warszawskiej Szkole Filmowej. Debiutowała w 2012 roku epizodem w "Przyjaciółkach". Później zagrała jeszcze(...) zrobiło przykro...pani mecenas Karolina Kubiak na pewno nie. Śpijcie spokojnie! Nie piszcie do mnie bym się odpier... od Madzi i Andrzeja, to przecież nie ja" - napisała Iga na swoim facebookowym...

 • "The Voice of Poland": "Stevie Wonder odzyskałby wzrok!"

  Za nami drugi odcinek na żywo "The Voice Of Poland". Ćwierćfinał był dla jurorów kolejnym momentem, w którym musieli dokonać trudnych wyborów.

Zdjęcia na temat: iga w
 • Iga Lis
 • Iga Lis
 • Iga Wyrwał
Wideo na temat: iga w
 • "Barwy szczęścia": Iga wpada w kłopoty

  W odcinku 1388.: Kasia nie chce, by Łukasz rezygnował z zawodowej szansy i wierzy, że rozłąka związana z jego pracą w Katowicach nie wpłynie negatywnie na ich związek. Innego zdania jest Stefan, który radzi córce, by poważnie się nad tym zastanowiła. Tymczasem szef naciska na Sadowskiego w sprawie decyzji dotyczącej awansu. Iga wpada w kłopoty, kiedy za plecami Wadima i Władimira spotyka się ze

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Iga Lis podpisała kontrakt z agencją modelek

  Iga Lis, córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek. - To była bardzo trudna decyzja, poprzedzona długimi rozmowami - mówi dziennikarka,podkreślając, że zabranianie na siłę czegoś - jej zdaniem - nie jest wychowawcze. Co ciekawe, wcześniej była przeciwna, by córka obrała taką właśnie drogę. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: iga w