• Informacje na temat:

  iglesias julio

Artykuły na temat: iglesias julio
 • Enrique Iglesias bierze ślub za tydzień!

  Boski Enrique od 12 lat jest w związku z piękną tenisistką Anną Kurnikovą (32 l.). Jednak do tej pory para nigdy nie zdecydowała się na sformalizowanie swojej znajomości. Iglesias w wywiadach(...), Jennifer Lopez, Nicole Scherzinger, Lewis Hamilton oraz David i Victoria Beckham. Na ślub wpadnie oczywiście też słynny ojciec Julio, który nie jest tak stały w uczuciach, jak jego syn. W jednym...

 • Bogacz Julio Iglesias

  Julio Iglesias, hiszpański wokalista pop, jest najlepiej zarabiającym europejskim artystą. Według rankingu opublikowanego właśnie przez magazyn "Eurobusiness", 57-letni Iglesias zarobił w zeszłym roku 34.5 miliona dolarów!

 • Julio Iglesias ożenił się

  ...66-letni piosenkarz Julio Iglesias poślubił swoją wieloletnią partnerkę, byłą holenderską modelkę Mirandę Rijnsburger.

 • Erique Iglesias, latynoski gwiazdor muzyki pop, stara się pod każdym względem dorównać swemu wielkiemu konkurentowi Ricky'emu Martinowi. Podobnie jak autor "Livin' La Vida Loca", syn Julio Iglesiasa ma problemy ze swym najnowszym teledyskiem. Szefowie stacji telewizyjnych domagają się ocenzurowania go z powodu zbyt namiętnych scen o podtekście erotycznym.

 • Enrique Iglesias zrobił karierę dzięki niani

  Gwiazdor muzyki pop Enrique Iglesias twierdzi, że swój sukces zawdzięcza... niani sprzed lat. I to dosłownie. Była opiekunka pożyczyła bowiem piosenkarzowi pieniądze na nagranie debiutanckiego singla.

 • Julio Iglesias znów ojcem

  Julio Iglesias, najpopularniejszy latynoski artysta w historii muzyki, w wieku 63 lat został ojcem.

 • Isabel Preysler nową kochanką noblisty! Dla niej Mario Vargas Llosa po 50 latach rzucił żonę!

  Llosie. Jak donosi dziennik "El Mundo" pisarz na straty spisał 50 lat małżeństwa i związał się z inną kobietą. Jego wybranką jest Isabel Preysler (64 l.), była żona Julia Iglesiasa i matka Enrique! Nie(...). Do tej pory miała już trzech mężów - oprócz Iglesiasa, poślubiła także markiza i specjalistę od win Carlosa Falco oraz polityka Miguela Boyera. Jednak może dopiero noblista okaże się jej największą...

 • Żwawy Julio Iglesias znów będzie ojcem

  Hiszpański wokalista Julio Iglesias (63 l.), znany pożeracz damskich serc, w kwietniu 2007 roku po raz ósmy zostanie ojcem. Jego holenderska żona Miranda Rijnsburger obecnie jest w ciąży z ich wspólnym piątym potomkiem.

 • M jak miłość

  ..., którzy nielegalnie wycięli w lesie drzewa. Natalia próbuje przekonać matkę leśnika, by powiedziała w końcu synowi o swojej chorobie. Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2016 Reżyseria: Jose Iglesias...

 • Enrique a Julio Iglesias

  Latynoski idol nastolatek Enrique Iglesias w rozmowie z tygodnikiem "Gala" opowiedział o relacjach z ojcem, słynnym piosenkarzu Julio Iglesiasie.

Zdjęcia na temat: iglesias julio