• Informacje na temat:

  ignacy gogolewski i katarzyna łaniewska

Artykuły na temat: ignacy gogolewski i katarzyna łaniewska
 • Katarzyna Łaniewska i Ignacy Gogolewski: Radosna okazja do spotkania!

  Rozwiedli się ponad pół wieku temu, ale co było złe i smutne między nimi, minęło. Dziś Katarzyna Łaniewska (84 l.) i Ignacy Gogolewski (86 l.) cieszą się, bo ich rodzina wkrótce się powiększy!

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • Katarzyna Łaniewska powitała prawnuka!

  Katarzyna Łaniewska (84 l.) i jej były mąż Ignacy Gogolewski (86 l.) po raz drugi zostali pradziadkami!

 • Katarzyna Łaniewska: Kobieta z prowincji

  Ma wiele cech babci Józi, którą pokochali widzowie "Plebanii".

 • Katarzyna Łaniewska: Obiecałam, że będę się trzymać

  ...stronie Katarzyna Łaniewska urodziła się w Łodzi. Ojciec był społecznikiem. Zakładał spółdzielnie Społem. Mama Janina też miała w sobie gen działania. Była aktywna w ruchu kobiet, lidze tzw(...) radości i satysfakcji. Gdy na świecie pojawiły się dzieci Mateusz i Marek, powoli jej priorytety zmieniały się, aż rodzina osiągnęła wyłączność. Dziś pani Agnieszka jest babcią. Katarzyna Łaniewska...

 • Nowym prezesem Związku Artystów Scen Polskich został Krzysztof Kumor ( "Tato" , "Dekalog 2" ). Przeważającą liczbą głosów wybrali go delegaci na Nadzwyczajny Walny Zjazd Delegatów ZASP. Kumor był jedynym kandydatem a głos oddało na niego 123 delegatów - ze 140 biorących udział w głosowaniu. Zastąpił na stanowisku prezesa ZASP Ignacego Gogolewskiego.

 • Katarzyna Łaniewska zostanie prababcią!

  Katarzyna Łaniewska (82 l.) już wkrótce powita na świecie swojego pierwszego prawnuka.

 • Ignacy Gogolewski: Śmierć żony była dla niego istnym ciosem

  Był czwartek, 16 marca 1978 roku. 47-letni Ignacy Gogolewski krzątał się po domu, szykując do wyjścia do teatru, grało radio. W pewnym momencie usłyszał, jak spiker podaje informację o katastrofie(...), współautorka programów literackich i teatralnych. Napisała m.in. scenariusz widowiska "Reportaż poetycki", w którym wiersze Gałczyńskiego, Tuwima, Broniewskiego recytował właśnie Gogolewski. Choć Marina była...

 • Katarzyna Łaniewska: Przez prawicowe poglądy uważają mnie za "trędowatą"!

  Ma sentyment do wszystkiego, co łączy się z Polską. "Jestem wielką patriotką" - mówi Katarzyna Łaniewska (82 l. ). Takie wychowanie aktorka wyniosła z rodzinnego domu w Łodzi.

 • Ignacy Gogolewski pogodził się z synem

  Ignacy Gogolewski 17 czerwca skończył 85 lat. Jako pierwszy życzenia złożył mu syn, z którym przez bardzo długi okres nie miał kontaktu.

Dyskusje na temat: ignacy gogolewski i katarzyna łaniewska