• Informacje na temat:

  ignacy kalisz

Artykuły na temat: ignacy kalisz
 • Ryszard Kalisz promuje poradnik dla ojców!

  Ryszard Kalisz (59 l.) bardzo późno został ojcem. Pierwsze dziecko - Ignacy - przyszedł na świat, gdy jego tata miał 56 lat! Związek z mamą chłopca nie przetrwał próby czasu i były polityk rozstał się z Ingą Pietrusińską (37 l.) w kontrowersyjnych okolicznościach. Doszło do tego, że kobieta oskarżała go, że zaniedbuje syna i nigdy jej przy nim nie pomagał! Niedługo potem Kalisz związał się ze...

 • - Był człowiekiem skrzydlatych słów - tak o Wojciechu Siemionie, jednym z najpopularniejszych aktorów teatralnych i filmowych, mówił podczas pogrzebowej mszy św. jego przyjaciel, bp Józef Zawitkowski.

 • Ryszard Kalisz bije się w piersi! Opublikował przeprosiny!

  Ryszard Kalisz (58 l.) był ostatnio bohaterem swego rodzaju skandalu obyczajowego. Toczył medialny spór z byłą partnerką. Okazuje się, że sprawa nie jest wcale zakończona!

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Ryszard Kalisz będzie miał drugie dziecko?!

  ...57-letni Ryszard Kalisz nie traci czasu. Jeden z tabloidów dowiedział się, że znany polityk wkrótce po raz drugi zostanie ojcem!

 • Ryszard Kalisz odpowiada Pietrusińskiej: "Założyła, że może mnie złapać na dziecko"

  Ryszard Kalisz (58 l.) postanowił odpowiedzieć na zarzuty Ingi Pietrusińskiej (37 l.). Postrzega siebie jako wspaniałego ojca i chce z synem spędzać więcej czasu.

 • Ryszard Kalisz został ojcem

  ...56-letni polityk Ryszard Kalisz w piątek 4 października został ojcem chłopca!

 • Inga Pietrusińska odkrywa "prawdziwą twarz" Kalisza. Zdradzał ją i nie pomagał przy synu?

  Inga Pietrusińska (37 l.), kiedyś wielka miłość Ryszarda Kalisza (58 l.), wcale nie miała przy nim szczęśliwego życia. Wręcz przeciwnie, teraz kobieta żałuje, że zdecydowała się na ten związek.

 • Narzeczona Ryszarda Kalisza opowiada o porodzie

  ...4 października Ryszard Kalisz (56 l.) po raz pierwszy został ojcem - chłopiec nosi imię Ignacy. Kim jest jego mama?

 • Ryszard Kalisz sypiał z dwiema kobietami równocześnie?

  Ryszard Kalisz (58 l.) może nie jest tak aktywny w polityce, jak kiedyś, ale za to jego życie prywatne to wciąż niezwykle żywy temat. Jest już kolejna odsłona sagi o nim i Indze Pietrusińskiej (37 l.)!

Wideo na temat: ignacy kalisz
 • Ryszard Kalisz: Zostałem ojcem

  Ryszard Kalisz w programie "Jeden na jeden" opowiedział o swoim świeżo narodzonym synu Ignacym. (TVN24/x-news)

 • Hiszpanka

  Akcja "Hiszpanki" rozgrywa się w roku 1918, przed wybuchem powstania wielkopolskiego. Wśród bohaterów znajdą się jasnowidze, spirytyści oraz Ignacy Jan Paderewski.

 • Hiszpanka

  Są filmy, które wymykają się definicjom, a o których wiadomo, że na zawsze zapiszą się w historii kinematografii. Takim filmem jest "Hiszpanka" w reżyserii Łukasza Barczyka. To megaprodukcja z międzynarodową obsadą, o zapomnianym w polskiej historii, jedynym zwycięskim powstaniu - Powstaniu Wielkopolskim. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem produkcja przedstawia historię, która przekracza granice wyobraźni. Nie wiadomo, czy powiązane z Powstaniem Wielkopolskim wydarzenia są prawdą, czy...