• Informacje na temat:

  ignaczak krzysztof

Artykuły na temat: ignaczak krzysztof
 • Kultowe seriale: Mija 20 lat od premiery "Radia Romans"

  ...i Krzysztof Stelmaszyk). W czasach, kiedy na polskim rynku radiowym jak grzyby po deszczu zaczęły pojawiać się prywatne stacje, opowieść o jednej z nich po prostu nie mogła nie zainteresować widzów. Jednak(...) serialowej rozgłośni znalazło się dwóch czynnych wówczas radiowców-aktorów: Tomasz Ignaczak (wcielał się w Darka Igielskiego) i Tomasz Bednarek (Stefan Chocholak) stawiający wtedy pierwsze kroki...

 • Z Igłą w Spale: Teaser filmu "Drużyna"

  W zapowiedzi dokumentalnego filmu "Drużyna" przewodnikiem po spalskich zakątkach jest wielokrotny reprezentant Polski, Krzysztof Ignaczak, przez wszystkich nazywany "Igłą".

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  ...uzbroić się w cierpliwość (śmiech). Co jeszcze łączy obie produkcje?  Julia Kamińska, Dorota Pomykała, Filip Bobek i Krzysztof Czeczot w obsadzie. Plus scenografia Doroty Ignaczak i ta sama hala zdjęciowa...

 • "Na Wspólnej" po liftingu

  W nowym sezonie "Na Wspólnej" szykują się same zmiany. A najważniejszą z nich, bo nie tylko dotyczącą rzeczywistości serialowej, jest fakt, że ekipa realizacyjna zmieniła miejsce pracy.

 • Wielkie zmiany na Wspólnej!

  ...najbliżsi: Marta (Joanna Jabłczyńska), Igor (Kuba Wesołowski), Magda (Karolina Nolbrzak), Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) i Nicole (Maria Niklińska). - Scenografię w serialu "Na Wspólnej" charakteryzuje to, że najważniejszy jest w niej bohater - powiedziała Dorota Ignaczak, scenograf serialu. - Ważne jest to, żeby mieszkania była prawdziwe w swoim obrazie i spójne z bohaterem, do którego należą. Z jego...

 • "Tylko taniec": Dla kogo tańczy Marek?

  Ma na imię Marek. Jest byłym żołnierzem. I jak sam przyznaje, wyszkolił blisko 15 tys. żołnierzy. Czy zachwyci jurorów programu "Tylko taniec"? Show Polsatu wraca na antenę już w najbliższy piątek!

 • Kocha Beyonce i tańczy... w szpilkach

  Ruszyła kolejna odsłona tanecznego show Polsatu "Tylko taniec" a wraz z nią pojawiają się kolejni oryginałowie. Czy gwiazdą internetu zostanie Erwin Stefaniuk?

 • "Drużyna": Polscy siatkarze w filmie

  Kolejne zdjęcia do dokumentu o reprezentacji Polski siatkarzy kręcono na warszawskim Torwarze podczas meczu z Brazylią w Lidze Światowej. Ekipa filmowa rejestrowała gorący doping kibiców biało-czerwonych. Jeszcze przed meczem towarzyszyła natomiast zawodnikom.

 • Film o reprezentacji Polski siatkarzy w sierpniu w kinach

  Opowiadający o reprezentacji Polski siatkarzy dokument "Drużyna" w reż. Michała Bielawskiego trafi 8 sierpnia do kin. Pokazuje zawodników podczas meczów oraz w trakcie przygotowań do spotkań z innymi zespołami. Kręcono go przez rok, m.in. w Spale, Warszawie i Płocku.

 • Anna Głogowska w "Tylko taniec"!

  Nowa współprowadząca i zupełnie nowy juror - widzowie trzeciej edycji popularnego tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" muszą przygotować się na zmiany. Premierowy odcinek trzeciej serii już Polsat wyemituje 1 marca o godz. 20.

Zdjęcia na temat: ignaczak krzysztof