• Informacje na temat:

  ignasiak paula

Artykuły na temat: ignasiak paula
 • Paulla rozwodzi się? Przyłapana została na czułościach ze znanym jurorem!

  Nieco zapomniana już piosenkarka Paulla Ignasiak (35 l.) przyłapana została na czułościach z DJ Adamusem. Czyżby jej małżeństwo przechodziło kryzys?

 • Rzucił Paulę i ożenił się z inną

  Adam Konkol, ojciec dziecka Pauli Ignasiak, z którą rozstał się w marcu tego roku, wziął ślub z inną kobietą! Państwo młodzi przed ceremonią znali się... dwa miesiące. Rodzina Ignasiak o wszystkim dowiedziała się już po fakcie.

 • Wojna Pauli z Paullą o pseudonim

  Paula Marciniak postanowiła swój pseudonim artystyczny zastrzec w urzędzie patentowym jako znak towarowy. Paulla Ignasiak natomiast nie ma zamiaru rezygnować ze swojego...

 • Paulla kłamała, że jest chora?

  Na początku stycznia okazało się, że Paulla Ignasiak, od lat zmagająca się z cukrzycą, walczy także z nowotworem. Niektóre osoby z jej otoczenia sugerują jednak, że wokalistka wcale nie jest chora...

 • Zniszczy Edytę Górniak? (WIDEO)

  ...28-letnia Paula Ignasiak jest nazywana w internecie "kserokopią Edyty Górniak". Niektórzy z Was pamiętają ją może z "Szansy na sukces", "Jestem jaki jestem", albo "Idola". Paula pojawiła się na(...). Wątpimy, że Ignasiak ma do zaoferowania coś ciekawego. Zobacz teledysk Pauli Ignasiak TUTAJ ! Podobieństwo jest wręcz nieprawdopodobne!

 • Paulla nie ma czasu dla dziecka?

  Paula Ignasiak po rozstaniu z ojcem chłopca, muzykiem zespołu Łzy Adamem Konkolem, poświęciła się karierze. Między muzykami od jakiegoś czasu nie układało się najlepiej. W końcu, w marcu tego roku, Adam podjął ostateczną decyzję i wyprowadził się od Pauli i rocznego synka. Dwa miesiące później stanął przed ołtarzem z 24-letnią Angeliną Kwiatek. To niewątpliwie musiało zaboleć Paulę...

 • Adam Konkol (33 l.), lider zespołu Łzy, już na wiosnę zostanie tatą. Przyszłą mamą i partnerką muzyka jest wokalistka Paula Ignasiak (28 l.). Para poznała się w... pracy.

 • Paulla porażona prądem. Skandal?

  Jak donosi "Głos Szczeciński", podczas występu w Gryficach piosenkarka Paulla została porażona prądem. Czy zawiniła nietrzeźwa obsługa koncertu?

 • Blue Cafe: Wokalistka w Nowy Rok

  Nie ustają spekulacje na temat następczyni Tatiany Okupnik w zespole Blue Cafe. Chęć zajęcia miejsca popularnej wokalistki zgłosiło ponad 400 kandydatek. Ponoć nazwisko zwyciężczyni poznamy w Nowy Rok.

Wideo na temat: ignasiak paula
 • Happy Poet

  "Happy Poet" to organiczna, z grubsza wegetariańska komedia o Billu, poecie, który oddał całe swoje serce, duszę i ostanie grosze, żeby otworzyć stoisko ze zdrową żywnością, czym zaskoczył swoich przyjaciół, a swoją pasją i błyskotliwością podbił klientów. Podtrzymywany na duchu przez grupkę pomocnych kolesi i dzięki dobrze zapowiadającemu się romansowi z jedną ze swoich klientek, Bill stara się zmienić coś w świecie... do momentu aż nieoczekiwane komplikacje wystawią jego nowe znajomości na...

 • Druhny

  Kiedy Annie odkrywa, że jej przyjaciółka jest zaręczona, stawia sobie za cel zostanie jej druhną. Chociaż nieszczęśliwie zakochana i bez grosza, Annie rzuca się w wir przygotowań, poznając pozostałe druhny, w tym swoją główną rywalkę (Helen) perfekcyjnie przygotowaną do wypełniania obowiązków, o których marzy Annie. Dzielnie stawiając czoła serii katastrof, Annie zdaje sobie sprawę, że to właśnie dzięki przyjaciółce, która zna ją najlepiej, cztery obce osoby na dobre odmienią jej życie.

 • Gorący towar

  Komedia akcji z udziałem Sandry Bullock i Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii.