• Informacje na temat:

  ikonowicz

Artykuły na temat: ikonowicz
 • Brat Gessler miga się od więzienia?

  ...14 października to data, którą wyznaczono Piotrowi Ikonowiczowi (57 l.), by stawił się w jednym z warszawskich zakładów karnych w celu odbycia 90 dni kary pozbawienia wolności.

 • Burzliwe życie Magdy Gessler

  Magda Gessler ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Madrycie. Zna siedem języków. Dzieciństwo spędziła m. in. w Bułgarii, Hawanie i Rzymie.

 • Kukiz szedł w pochodzie ONR-owców

  Muzyk Paweł Kukiz był jednym z uczestników Marszu Niepodległości zorganizowanego przez Obóz Narodowo-Radykalny i Młodzież Wszechpolską, w którym ranny został m.in. Piotr Ikonowicz.

 • P. Adamczyk: Rzeczy niezwykłe

  "Mam świadomość, że działy się rzeczy niezwykłe, nawet wzruszenie statystów było autentyczne, nikt nie zakraplał im łez" - powiedział w środę, 15 czerwca, Piotr Adamczyk - odtwórca głównej roli w filmie "Karol - człowiek, który został Papieżem" . Prasowa premiera filmu odbyła się w Krakowie.

 • Brat o Gessler: Żyjemy w dwóch światach

  Być zaproszonym na przyjęcie do Magdy Gessler (57 l.) to nobilitacja. Biesiadują u niej artyści, biznesmeni i politycy... Próżno szukać wśród nich jednak lewicowego polityka, obecnie pracującego dla UE Piotra Ikonowicza (54 l.), brata restauratorki.

 • Odsłania nieznany świat

  Filmy, które pokazujemy, uczą współczesnego świata ze wszystkimi jego problemami i złożonościami. Dają też widzowi możliwość osobistego, emocjonalnego ustosunkowania się do konkretnego tematu - mówi Ewa Ewart.

 • ...wie, że Magda Gessler w przeszłości nazywała się Ikonowicz. Małgorzata Rozenek, która w niedługim czasie ma zostać panią Majdan, przed ślubem z Jackiem Rozenkiem miała na nazwisko Kostrzewska...

 • Animacja o Ryszardzie Kapuścińskim

  "Pełnokrwiste kino akcji" - tak ekranizację książki Ryszarda Kapuścińskiego "Jeszcze dzień życia" o pobycie dziennikarza w Angoli w 1975 roku określił reżyser Damian Nenow. Animowany film, w którym znajdą się również zdjęcia aktorskie, trafi do kin w 2015 roku.

 • Magda Gessler i jej nieznane oblicze. Jaka tak naprawdę jest restauratorka?

  ...dzieckiem Olgi i Mirosława Ikonowiczów, którzy bardzo wcześnie zostali rodzicami. Mama restauratorki miała 18 lat i chorowała na gruźlicę. Lekarze odradzali jej urodzenie dziecka. Poród był dla niej(...), którzy byli dla małej Magdy najbliższymi osobami przez długie lata. Kiedy Mirosław Ikonowicz został korespondentem zagranicznym PAP-u, z żoną i dziećmi (Magdą i 3 lata młodszym Piotrem) wyjechali za...

 • Magda Gessler wyznaje: Poczułam seks w pieniądzach!

  Nie ma co ukrywać, że gdyby nie małżeństwo z członkiem słynnego kulinarnego rodu o Magdzie Ikonowicz pewnie mało kto by słyszał. Po rozwodzie z Piotrem Gesslerem dostała kilka jego restauracji, które do dziś przynoszą jej ogromne dochody. Celebrytka TVN nie wstydzi się tego, że kocha luksus, pieniądze i bogatych mężczyzn... "Poczułam seks w pieniądzach po raz pierwszy, kiedy miałam narzeczonego...

Zdjęcia na temat: ikonowicz
Wideo na temat: ikonowicz
 • Magda Gessler o Piotrze Ikonowiczu: Nie podzielam poglądów brata

  Piotr Ikonowicz opuścił areszt 12 listopada po niespełna dwóch tygodniach odbywania kary za udział w blokowaniu eksmisji pary starszych ludzi w Warszawie i pobiciu właściciela domu. Magda Gessler, choć podkreśla, że ubóstwia swojego brata, nie podziela jego poglądów. Chwali się jednak, że gdy Ikonowicz wyszedł z więzienia, zjadł obiad w jednej z jej restauracji.

Dyskusje na temat: ikonowicz