• Informacje na temat:

  ikony lat 80

Artykuły na temat: ikony lat 80
 • ...mężem aktorki Katarzyny Łaniewskiej (80 l.) i ojcem czteroletniej Agnieszki. Mężczyzna nie potrafił jednak oprzeć się urokowi ikony telewizji. "Mąż odszedł w 1962 roku. Wyprowadził się 4 piętra niżej(...) i jadł, to samochód należy do mnie" - tłumaczyła. Prawdziwy skandal dopiero jednak miał nadejść. Na początku lat 60. dziennikarka zwróciła swoją uwagę na młodego aktora Ignacego Gogolewskiego (82

 • Grzegorz Ciechowski: 18 utworów ikony polskiej muzyki

  Zmarł niespodziewanie 22 grudnia 2001 roku. Grzegorz Ciechowski zostawił po sobie naprawdę najlepszą pamiątkę, jaką mógł - swój dorobek artystyczny. Oto 18 najlepszych utworów lidera Republiki.

 • Przerywa milczenie! Napisała książkę o swym życiu u boku Grzegorza Ciechowskiego!

  ...malutką Weroniką i prowadzeniu domu. Książka Małgorzaty Potockiej, jak zapowiada wydawca, będzie opowieścią o związku aktorki i muzyka, niezwykłym portretem ikony pokolenia lat 80. ubiegłego wieku(...) wersję wydarzeń sprzed prawie 15 lat i wspólnie z dziennikarką Krystyną Pytlakowską napisała książkę o swoim życiu u boku genialnego muzyka i wokalisty. Wspomnienia Małgorzaty Potockiej zatytułowane...

 • Steve Strange nie żyje. Lider Visage miał 55 lat

  W czwartek 12 lutego w szpitalu w kurorcie Szarm el-Szejk w Egipcie zmarł Steve Strange, wokalista ikony new romantic - grupy Visage.

 • Upadek Dody

  ...czeka, będzie dla niej wielkim wyzwaniem, któremu ona, niestety, może nie sprostać" - podsumowuje Zapendowska. Czy Dorotę czeka w Polsce żałosny koniec, taki, jaki spotkał na świecie wielkie ikony lat 80 i 90, Michaela Jacksona i Davida Hasselhoffa? Obawiamy się, że tak. Spójrzcie zresztą na zdjęcie: czy Doda już teraz nie wygląda jak lekko zniszczona Pamela Anderson?

 • Powrót serialowej ikony lat 80.

  Tom Selleck - gwiazda legendarnego w latach 80. serialu "Magnum", powraca w kryminalnej produkcji zatytułowanej "Zaprzysiężeni".

 • Powracają ikony dance punku

  Pierwszy od 15 lat premierowy materiał wydaje formacja Gang Of Four.

 • Wetton i Downes: Rockowe ikony

  "Icon" to tytuł płyty wspólnego projektu Wetton/Downes. Za nim kryją się dwie wspaniałe postacie rocka - John Wetton, wokalista i basista takich grup jak King Crimson, U.K., Roxy Music, Uriah Heep i wreszcie Asia. W tej ostatniej działał razem z klawiszowcem Geoffem Downesem. Teraz po latach postanowili odnowić współpracę. Na efekty przyjdzie nam poczekać do połowy kwietnia, kiedy wstępnie

 • Kurt Cobain: 40. urodziny

  We wtorek, 20 lutego, mija 40. rocznica urodzin Kurta Cobaina, lidera grupy Nirvana, ikony muzyki grunge.

 • Ikona punku w kinach

  6 czerwca do polskich kin trafi dokument Juliana Temple, którego bohaterem jest Joe Strummer, nieżyjący lider The Clash.

Dyskusje na temat: ikony lat 80
 • Re: "W labiryncie": Anna Chodakowska wstydzi się ludzkiej bezmyślności wobec zwierząt

  "Dobra metoda pić rosół przed wszystkimi":-) Widać, że autor dla podpuchy zamieścił w zwiastunie zdjęcie Danuty Lato - ikony polskiej (i niemieckiej) erotyki lat 80-tych. Zapewne dzisiejsi faceci w okolicach czterdziestki są w siódmym niebie, widząc 100% natury bez laserowej tudzież woskowej depilacji. Pozdrawiam wszystkich koneserów tego co dobre :)