• Informacje na temat:

  ikony piękna

Artykuły na temat: ikony piękna
 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara", jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • "Dawca pamięci": Nic nie jest takim, jakie się wydaje

  "Dawca pamięci" to ekranizacja światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad. W wizjonerskiej opowieści o świecie, w którym ludzie zapomnieli, czym są miłość, pamięć i... kolory wystąpiły ikony Hollywood - Jeff Bridges i Meryl Streep.

 • Socha: Nie jestem ikoną

  Małgorzata Socha od dzieciństwa marzyła o tym, że będzie aktorką. Jednak jak przyznaje, tytuł ikony stylu to już dla niej pewne obciążenie. "Jestem za młoda, żeby być ikoną" - mówi.

 • Nazwał buty imieniem aktorki

  Po raz kolejny potwierdzono pozycję Blake Lively, gwiazdy serialu "Plotkara" , jako ikony stylu. Imieniem młodej amerykańskiej aktorki nazwał model swoich butów sam Christian Louboutin.

 • Przemiany Christiny Aguilery

  ...wzbudzają najwięcej kontrowersji - wynika to z ich wielkości" - uważa gwiazda. Wzorzec kobiecości? "Tworząc zapachy myślę o kobietach, które uważam za ikony piękna. Chcę aby zapach oddawał stary...

 • Lupita Nyong'o: Nowa ikona stylu

  Stworzona w filmie "Zniewolony" kreacja aktorska nie jest jedyną, za którą Lupita Nyongo zbiera powszechne pochwały. Kreacje, w jakich Kenijka pojawia się na uroczystych galach już przyniosły jej tytuł nowej ikony stylu.

 • "Żyjemy w czasach ponad podziałami"

  ...innym, w tym wypadku - dzieciom. PAP Life: - Wymienia się ciebie nie tylko wśród "najpiękniejszych", ale też najlepiej ubranych. Czy tytuł ikony stylu czasem nie ciąży? M.S.: - No właśnie... słowo...

 • Musi zrezygnować ze szpilek

  Sarah Jessica Parker zapłaciła wysoką cenę za status hollywoodzkiej ikony mody. Gwiazda wyznała, że lata noszenia szpilek na planie filmowym oraz przechadzanie się w nich po czerwonym dywanie, doprowadziły jej stopy do poważnych deformacji.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ...(Christina Hendricks, tegoroczna laureatka Emmy) to seksowna "rudość". Piękna menedżerka biura Sterling Cooper ubiera się nazbyt pewnie jak na swoją (w gruncie rzeczy nie za wysoką) pozycję zawodową oraz(...) szkolny chór "bierze na warsztat" prawdziwe muzyczne ikony, widzowie mają ucztę nie tylko dla uszy, ale i dla oczu. Dowodem fakt, że kostiumolożka serialu Lou Eyrich otrzymała w tym roku nagrodę za...

 • Przywrócić ikonie ludzki wymiar

  "Mój tydzień z Marilyn" z Michelle Williams w roli Marilyn Monroe, ikony kina i symbolu seksu, prywatnie - kobiety niepewnej siebie, wrażliwej, zagubionej, trafi w piątek, 3 lutego, do kin w Polsce. Film wyreżyserował Brytyjczyk Simon Curtis.