• Informacje na temat:

  ile kto waży

Artykuły na temat: ile kto waży
 • Ewa Farna w stroju hokeisty! Wzbudziła wiele emocji

  ...odpowiedź Farnej nie przyszło długo czekać. „Wiesz ile waży to co mam na sobie? I czy widziałaś kiedyś kogoś kto by wglądał szczupło w hokejowym ubranku?” – odparła.

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Sylwia Bomba pochwaliła się figurą po ciąży! Już zgubiła zbędne kilogramy?!

  Sylwia Bomba, gwiazda programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, urodziła swoje pierwsze dziecko 10 grudnia 2018 roku. Teraz pochwaliła się, ile od tego momentu udało jej się zgubić zbędnych kilogramów, które zostały po ciąży.

 • Ile ważą Oscary?

  Oscarowe statuetki, które po raz 82. zostaną rozdane w nocy z niedzieli na poniedziałek w Kodak Theatre w Los Angeles, produkowane są w małym zakładzie R.S. Owens w Chicago.

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  To był dla nich naprawdę udany rok! Wielu celebrytów będzie wspominało go z uśmiechem na twarzy, bowiem dane im było powitać na świecie swoje dzieci. Kto został rodzicem i jakie imiona dla pociech są obecnie najmodniejsze wśród gwiazd? Przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie i przy okazji zdradziliśmy kulisy oraz wydarzenia towarzyszące niektórym z szeroko omawianym w mediach ciąż i porodów!

 • Fucked Up: I kto tu jest poj...?

  Koncert rockowy, z reguły, kojarzy mi się ze znanymi osobami , które na scenie wykonują popularne utwory. No więc tym razem było zupełnie inaczej, a to za sprawą zespołu Fucked Up, występującego w poniedziałek (30 listopada) w krakowskim klubie Loch Ness.

 • Figura wokalistki od lat jest jednym z gorących tematów, które powracają jak bumerang na łamach gazet i na portalach. Farna ma już dość tych dywagacji i w stanowczych słowach zasugerowała, by media przestały interesować się tym, ile waży. "Kto ma prawo mi dyktować? Jest jakaś reguła, jak trzeba wyglądać? Nie mówcie mi, że powinnam schudnąć, bo to nie wasza sprawa" - powiedziała w rozmowie...

 • Książka o twórczości Juliusza Machulskiego

  "Kino Juliusza Machulskiego" autorstwa Artura Majera to pierwsza na rynku monografia twórczości jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów. Książka opisuje zarówno jego filmy, jak i okoliczności, w których powstawały.

 • Zmarła Danuta Szaflarska

  Nie żyje Danuta Szaflarska, wybitna polska aktorka filmowa i teatralna, znana między innymi z filmów "Zakazane piosenki", "Skarb" i "Pora umierać". Aktorka zmarła w niedzielę, 19 lutego, w Warszawie. Miała 102 lata.

 • "Birdman" w Wenecji: Powrót Michaela Keatona

  Uroczystym pokazem filmu "Birdman" w reżyserii Alejandro Gonzáleza Inárritu rozpoczęła się wczoraj 71. edycja festiwalu filmowego w Wenecji. O nowym dziele meksykańskiego reżysera pisze wysłanniczka INTERIA.PL, Anna Bielak.

Wideo na temat: ile kto waży
 • Kto cię uczył jeździć?

  Prowadzenie samochodu w ulicznych korkach jest bardzo stresujące, a tym bardziej gdy trzeba to robić w zupełnie obcym dla nas kraju. Mirela, która wyemigrowała z Niemiec do Indii; Jakez, który z USA przeniósł się do Japonii; oraz Koreanka Heyn Won, która mieszka dziś w Niemczech, mają ten sam problem: wszyscy chcą zdobyć lokalne prawo jazdy. Mirela potrzebuje go do prowadzenia firmy odzieżowej, Jakez do nauki angielskiego, a Heyn Won do prowadzenia rodzinnego życia w Monachium. Obowiązkowe...

 • Jeśli nie my, to kto?

  Wschodnie Niemcy, wczesne lata 60. W kraju jeszcze spokój. Bernward Vesper rozpoczyna studia w Tuebingen. Chodzi na seminarium retoryki. Chce pisać. Noce spędza bezsennie przy maszynie do pisania. W międzyczasie próbuje bronić swojego ojca, pisarza o niechlubnej nazistowskiej sławie. Kraj, w którym Bernward żyje, topi się w przeszłości. Od zakończenia wojny minęło 15 lat, starzy naziści znowu robią karierę, nie mówi się o przestępstwach wojennych. Wtedy poznaje Gudrun Ensslin i jej...

 • Dobry, zły i zakręcony

  Wielkie kinowe widowisko o trzech Koreańczykach, którzy wywołali zamieszanie w całej północno-wschodniej Azji, poszukując tajemniczego skarbu i starając się po drodze wyeliminować siebie nawzajem, zyskała uznanie publiczności tegorocznego festiwalu w Cannes, która po projekcji zgotowała twórcom kilkuminutową owację na stojąco Ta najdroższa produkcja w historii koreańskiej kinematografii, której budżet wyniósł 17 milionów dolarów, zbierająca na ekranie trzech najpopularniejszych tam aktorów,...

Dyskusje na temat: ile kto waży
 • Re: "Singielka": Dominika Gwit kończy 28 lat!

  Czy to ważne ile kto waży? Co to ma za znaczenie? To co ma człowiek w sercu to jest istotne. Dajcie spokój kobiecie, nic jej nie brakuje fajna dziewczyna i sympatyczna do tego. Żal mi tych oceniających po wyglądzie. Ciekawe co oprócz figury sobą prezentujecie.

 • Re: Maraton z "MacGyverem"

  obchodzi, to to jak się wygląda? Nieważne co człowiek osiągnął, nieważne jak jest inteligentny, nieważne co zrobił w życiu, ważne jest ile ma zmarszczek, ile waży i jak wygląda. Sami nakręcacie spiralę oceny poprzez pryzmat wyglądu, ale to się zemści, bo ten kto pisze takie rzeczy prędzej czy później zetknie się z opinią, że sam jest nieatrakcyjn, bo np. za gruby. Brawo, dalej promujcie wygląd jako

 • Re: Edyta Jungowska straciła kiedyś rolę przez wagę

  Ludzie!!!!! Czy Wy naprawdę uważacie że w życiu najważniejsze jest to ile kto waży? Masakra jakaś tak oceniać. Jeśli powiesz o kimś że jest gruby to wcale nie staniesz się przez to bardziej szczuplejszy ani atrakcyjniejszy, trochę zwyczajnej życzliwości...