• Informacje na temat:

  ile lat będę pracował do emerytury

Artykuły na temat: ile lat będę pracował do emerytury
 • Maciej Orłoś będzie pracował do śmierci? "ZUS wyliczył mi emeryturę na..."

  Choć Maciej Orłoś w lipcu skończył 57 lat, ani myśli o emeryturze. ZUS wyliczył mu ostatnio, ile wynoszą jego świadczenia. Gdy dziennikarz zobaczył kwotę, zamarł...

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska oburzona. Ujawniła wysokość emerytury po 25 latach pracy

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (45 l.) zdradziła wysokość swojej emerytury.

 • Bronisław Cieślak: To miała być tylko przygoda

  Jako detektyw wystąpił w ponad siedmiuset odcinkach, a w roli milicjanta - w dwudziestu jeden. Bronisław Cieślak opowiada o pracy na planie seriali i tłumaczy, dlaczego nie lubi, kiedy porównuje się go do Jamesa Bonda.

 • Emerytura Grzegorza Markowskiego. Nie ma powodów do radości?

  ...-latek. - Ojciec zagonił mnie na miesiąc do pracy na budowie. Pękały paluchy, dupsko bolało, a się robiło - wspomina. Pracował w Zakładzie Materiałów Magnetycznych Polfer, żeby móc zaprosić dziewczynę na(...)Od 45 lat jest gwiazdą muzyki. A mimo to nadal potrafi zaskoczyć. Czym? Skromnością i prostolinijnością. Grzegorz Markowski (65 l.) nie ma telefonu komórkowego, mieszka w postawionym przez siebie...

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • "Klan": Kaja Paschalska chce grać w "Klanie" do emerytury!

  Kaja Paschalska debiutowała w "Klanie" 20 lat temu. Dziś jest znana wszystkim Polakom jako Ola Lubicz z najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Nie ma nic przeciwko temu, by zestarzeć się razem ze swoją bohaterką i grać ją do emerytury. Jednocześnie podkreśla, że najważniejsza jest dla niej muzyka. Właśnie nagrała singiel "Karma“ zapowiadający jej nową płytę.

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Krystyna Sienkiewicz żali się na wysokość emerytury! "To jest skandal"

  ...80-letnia aktorka w ostatnich latach przechodziła naprawdę trudne chwile. Dziś ma za sobą przebyty udar oraz wygraną walkę z chorobą nowotworową. Pani Krystyna nie może jednak cieszyć się urokami emerytury, bo wciąż musi pracować, aby wystarczyło jej na godne życie! "Mam 2 tysiące emerytury. Muszę dorabiać" - wyznaje się w "Super Expressie". Sienkiewicz nie ma jednak do nikogo pretensji i uważa...

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.