• Informacje na temat:

  ile lat będę pracował do emerytury

Artykuły na temat: ile lat będę pracował do emerytury
 • "Głodowe" emerytury gwiazd

  W Polsce temat emerytur pojawia się prawie codziennie. Od lat budzi duże kontrowersje. Swoje trzy grosze dorzucają również gwiazdy. Okazuje się, że chociaż mogą liczyć na ogromne gaże za występy, to ich emerytury nie należą do największych.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  - Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Maciej Orłoś będzie pracował do śmierci? "ZUS wyliczył mi emeryturę na..."

  Choć Maciej Orłoś w lipcu skończył 57 lat, ani myśli o emeryturze. ZUS wyliczył mu ostatnio, ile wynoszą jego świadczenia. Gdy dziennikarz zobaczył kwotę, zamarł...

 • Bronisław Cieślak: To miała być tylko przygoda

  Jako detektyw wystąpił w ponad siedmiuset odcinkach, a w roli milicjanta - w dwudziestu jeden. Bronisław Cieślak opowiada o pracy na planie seriali i tłumaczy, dlaczego nie lubi, kiedy porównuje się go do Jamesa Bonda.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska oburzona. Ujawniła wysokość emerytury po 25 latach pracy

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska (45 l.) zdradziła wysokość swojej emerytury.

 • Zbigniew Waleryś: Jak trzech Żydów

  W aktorskiej karierze od 20 lat pomaga mu broda!

 • Maryla Rodowicz kończy karierę? Podwyższyli jej emeryturę!

  ...tak będzie. Do głowy mi nie przyszło, że może być inaczej" - mówi na łamach "Angory". Zdradza również, ile obecnie otrzymuje emerytury... Czytaj dalej na następnej stronie... Po odejściu męża(...) się emerytura. "Teraz mam 1600 złotych " - wyznaje Maryla. "Większość ludzi ma taką emeryturę. W latach 70. i 80. nikt nie myślał o emeryturze, nie zadbaliśmy o to, że trzeba płacić jakieś składki...

 • Danuta Szaflarska świętuje 100. urodziny

  "Nie wiem, co się dzieje. Bo im jestem starsza, tym więcej mam adoratorów. (...) Siwa jestem jak gołąbek. Nie farbuję się, prawie nie maluję. Zmarszczek i tak nie ukryję, ani wieku. Może to chodzi o moje wnętrze, część młodości, która się nie przedawniła" - powiedziała Danuta Szaflarska, która w piątek, 6 lutego, obchodzi już 100. urodziny.

 • Emerytura Grzegorza Markowskiego. Nie ma powodów do radości?

  ...-latek. - Ojciec zagonił mnie na miesiąc do pracy na budowie. Pękały paluchy, dupsko bolało, a się robiło - wspomina. Pracował w Zakładzie Materiałów Magnetycznych Polfer, żeby móc zaprosić dziewczynę na(...)Od 45 lat jest gwiazdą muzyki. A mimo to nadal potrafi zaskoczyć. Czym? Skromnością i prostolinijnością. Grzegorz Markowski (65 l.) nie ma telefonu komórkowego, mieszka w postawionym przez siebie...

 • Premier spotkała się z Danutą Szaflarską

  Szefowa rządu złożyła życzenia aktorce Danucie Szaflarskiej, która 6 lutego obchodzi 100. urodziny. "Życzę pani dużo zdrowia i aby energia, która od pani promienieje, nigdy pani nie opuszczała" - powiedziała premier na czwartkowym spotkaniu w kancelarii premiera.