• Informacje na temat:

  ile lat ma agnieszka sienkiewicz

Artykuły na temat: ile lat ma agnieszka sienkiewicz
 • "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz opiekuje się porzuconymi niemowlętami

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu "M jak miłość" przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Premierowy odcinek najpopularniejszej w Polsce telenoweli wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Z okazji okrągłej rocznicy serialu postanowiliśmy stworzyć alfabet, który jest subiektywnym wyborem redakcji. Kto mimo choroby nie zrezygnował z pracy na planie? Ile czasu minęło od tragicznej śmierci Hanki? Czyje narodziny wzbudziły ogrom emocji?

 • Zamknięty świat pełen gwiazd

  Dwie wielkie gwiazdy polskich komedii rozbawiły w sobotę do łez publiczność premierowego spektaklu "Zamknięty świat" w Teatrze Kamienica. Krystyna Sienkiewicz, czyli Jadwiga Leśniewska z "Rodziny Leśniewskich", i Zofia Czerwińska, czyli pani Zosia z "Czterdziestolatka", po przedstawieniu wręcz... utonęły w kwiatach!

 • Czy to możliwe, że zdradzi męża?

  Niebawem małżeństwo Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich zawiśnie na włosku. Powód? Stanie między nimi jej miłość sprzed lat...

 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  ...mdłości.  Z kolei jej mąż w rozmowie z "Galą" z rozbrajającą szczerością wyjawiał, dlaczego dopiero po wielu latach związku zdecydowali się na dziecko. "Nie planowaliśmy ciąży. I wbrew plotkom zawsze(...) dziennikarzami i paparazzi!  Jeszcze nie wiadomo, jak aktorska para nazwie dziewczynkę. Podobno wahają się pomiędzy dwoma imionami: Magdaleną i Nadią. Zapewne pierwsze chwile spędzone z małą pociechą...

 • Agnieszka Sienkiewicz opiekuje się porzuconymi niemowlętami

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu "M jak Miłość" przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?