• Informacje na temat:

  ile lat ma agnieszka z m jak milosc

Artykuły na temat: ile lat ma agnieszka z m jak milosc
 • Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora: Ich miłość zaczęła się od wielkiego skandalu

  ...o przeszłość, a tata jej opowiada. - Nie sądziłem, że jeszcze w moim życiu zdarzy się taki cud, jak moja córka. Dobrze nam razem - wyznaje. Agnieszka nigdy nie mogła się nadziwić, skąd w starszym o 30 lat mężu tyle energii. Kiedy Gabrysia była mała, w wygłupach z nią był niestrudzony. - Wpadam kiedyś do jej pokoju, patrzę na tę kotłowaninę i pytam męża: - Człowieku, ile ty masz lat? A on na to: - No, jak...

 • Przemysław Wojcieszek: Jestem z tego dumny

  Film to sztuka transu, w którym kolory, rytmy, dźwięki układają się w hipnotyczny sen - mówi Przemysław Wojcieszek. Jego nowa produkcja - "Jak całkowicie zniknąć" - weszła właśnie na ekrany kin.

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Premierowy odcinek najpopularniejszej w Polsce telenoweli wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Z okazji okrągłej rocznicy serialu postanowiliśmy stworzyć alfabet, który jest subiektywnym wyborem redakcji. Kto mimo choroby nie zrezygnował z pracy na planie? Ile czasu minęło od tragicznej śmierci Hanki? Czyje narodziny wzbudziły ogrom emocji?

 • Karolina Gorczyca: Trudne i piękne momenty

  Pamiętamy ją z roli pięknej modelki w "Miłości na wybiegu" oraz udziału w takich produkcjach, jak "Komisarz Aleks", "Usta, usta", "Na dobre i na złe", "To nie koniec świata!" oraz "Skrzydlate świnie". W "Czasie honoru" wciela się w waleczną Rudą. Czym dla aktorki jest ta rola?

 • Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży: Ile osób zaprosili na ślub?

  Agnieszka Popielewicz (30 l.) i Grzegorz Hyży (28 l.) świętowali swój dzień jedynie z najbliższymi.

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • "M jak miłość": Agnieszka Sienkiewicz opiekuje się porzuconymi niemowlętami

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu "M jak miłość" przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.

 • Agnieszka Sienkiewicz opiekuje się porzuconymi niemowlętami

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu "M jak Miłość" przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.

 • Wiadomość o związku Agnieszki Fitkau-Perepeczko (72 l.) z kierownikiem planu zdjęciowego "M jak miłość", Michałem Olejnikiem (39 l.) wywołała swego czasu niemałe poruszenie w mediach. Para, którą(...), biznesmen Jonathan Bricklin, w tym roku kończy dopiero 38 lat. Para przeżywała niedawno poważny kryzys, jednak aktorka postanowiła dać drugą szansę tej miłości. Tina Turner (75 l.) od dwóch lat jest...

 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  ...wkurzają rozrzucone skarpetki. Agnieszka Osiecka pisała o tym tak: "Póki go kochałam, tak cudownie poprawiał włosy. Nagle patrzę: Jezu, jak on głupio poprawia te włosy"! Paweł: A może on się nie(...) jest jak z kart książek Evity. Poznali się w drukarni. Paweł był menedżerem na Europę Wschodnią, a Evita drukowała tam swoje książki. Niespodziewanie spadła na nich miłość. Dziś tworzą dużą...

Zdjęcia na temat: ile lat ma agnieszka z m jak milosc