• Informacje na temat:

  ile lat ma ewa gawryluk

Artykuły na temat: ile lat ma ewa gawryluk
 • Ewa Gawryluk i Waldemar Błaszczyk: Małżeństwo to nie jest stary kapeć!

  Ewa Gawryluk (51 l.) i Waldemar Błaszczyk (46 l.) twierdzą, że bycie ze sobą jest trudną umiejętnością. Jak ta sztuka im się udała?

 • "Na Wspólnej": Ewa Gawryluk zdradza, jak być piękną i młodą

  Ewa Gawryluk, czyli Ewa z „Na Wspólnej”, uważa, że najlepszy sposób na urodę to... zachowanie harmonii między pracą a życiem osobistym.

 • "Na Wspólnej": Roman to postać kultowa!

  ...mi zwyczajnie przykro. Lecz z czasem scenarzyści zaczęli cywilizować Hoffera. W jego życiu pojawiła się Ewa (ewa Gawryluk), z którą przez kilka lat tworzyli całkiem udany duet. Można by nawet rzec(...)Czy kiedy po raz pierwszy stawał Pan na planie "Na Wspólnej", podejrzewał Pan, że ta przygoda może potrwać 12, a nawet więcej lat? - I tu panią zaskoczę! Od początku - jako jedna z naprawdę niewielu...

 • Macierzyństwo to wielkie szczęście!

  Ewa Gawryluk, czyli Ewa Nowak z "Na Wspólnej" - Człowiek uczy się wszystkiego, macierzyństwa też. Ono jest kobietom dane przez naturę, ale poród to dopiero początek. Trzeba się nauczyć być matką. Właśnie dlatego, po urodzeniu Marysi, wzięłam urlop macierzyński z teatru, by uczyć się tej najpiękniejszej w moim dorobku roli - mówi gwiazda serialu "Na Wspólnej". Ewa Gawryluk wspomina, że po raz...

 • Mają przepis na szczęśliwe życie

  Praca w show-biznesie nie sprzyja stałym związkom, jednak również wśród gwiazd zdarzają się trwałe małżeństwa. Mimo upływu lat pary kochają się, szanują i wzajemnie wspierają.

 • Nie zaprasza reporterów do łazienki

  "Nie miałam ochoty widywać się z mężem wyłącznie przy śniadaniu" - wyznaje Ewa Gawryluk, aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" .

 • Polsat: Kammel zamiast Ibisza?

  I jak tu nie wierzyć telewizji, gdy jesienna oferta programowa pokrywa się aurą za oknem. W strugach deszczu i chłodnym powietrzu telewizja Polsat zdradziła tajemnice jesiennej ramówki.

Dyskusje na temat: ile lat ma ewa gawryluk