• Informacje na temat:

  ile lat ma gessler magda

Artykuły na temat: ile lat ma gessler magda
 • Magda Gessler: ukochany namawia ją, aby rzuciła pracę

  Magda Gessler (63 l.) w show-biznesie funkcjonuje już od dawna. Jej ukochany jest zdania, że pracuje już wystarczająco czasu i teraz powinna przystopować. Restauratorka zdradza, że namawia ją, aby skończyła z pracą! Ulegnie?

 • Magda Gessler: Nie mam chwil zwątpienia

  Od lat żyje w szczęśliwym związku. Niedawno zdradziła, że jest jeszcze jeden mężczyzna, którego uwielbia. Kogo miała na myśli?

 • Ukochany Gessler spłaci jej długi?

  Partner Magdy Gessler (60 l.) obiecał, że pomoże jej w kłopotach finansowych. Wzięty chirurg widzi, ile nerwów kosztują partnerkę wszystkie prasowe doniesienia o jej problemach. "Waldek doskonale(...) problemów i na nowo wróciła do ślubnych planów, które ciągle odwleka. Najpierw musiałaby jednak rozwiązać swoje sprawy z byłym mężem Piotrem Gesslerem. Para od lat w końcu żyje w separacji i ciężko...

 • Gessler będzie mieć kłopoty?

  Czy zarzuty, które Fundacja Viva! postawiła Magdzie Gessler , są naprawdę bezpodstawne?

 • Nie żyje uczestniczka programu "Kuchenne rewolucje"!

  Nie żyje właścicielka jednej z restauracji, którą Magda Gessler (63 l.) zmieniała w programie "Kuchenne rewolucje". Na razie nie znane są przyczyny śmierci 25-letniej Agaty.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • "Zapomniałam, że nie mam 20 lat"

  Anna Seniuk, czyli niezapomniana Madzia Karwowska z serialu "Czterdziestolatek", wciąż tryska energią. Ona sama żartuje, że po prostu taka już się urodziła. Najbardziej złoszczą ją jednak momenty, gdy jej ciało odmawia posłuszeństwa, a umysł podpowiada coś zupełnie innego.

 • Robert Gonera znów był na językach. W tle przykra historia

  Robert Gonera (50 l.) wywołał spore poruszenie na ramówce TVN-u. Jego zachowanie niektórych mogło zaniepokoić. W końcu aktor kilka lat temu przeżył załamanie nerwowe. Któregoś dnia zniknął z planu produkcji, przy której wówczas pracował. Jak się okazało, błąkał się po lesie. Odnaleźli go policjanci, którzy wezwali pogotowie. Wtedy aktor tłumaczył, że był przemęczony. Czy i tym razem to wszystko...

 • Piotr Adamczyk: Na rozstajach dróg!

  .... Romans z restauratorką Magdą Gessler był tylko przelotny, choć była kochanka do dzisiaj ma żal do Piotra.  Z kolei 7 lat temu aktor planował ślub z koleżanką po fachu Anną Czartoryską, ale zamiast tego(...)” dla Teatru Telewizji przeszło 20 lat temu. Oboje byli wówczas świeżo po studiach i to była miłość od pierwszego wejrzenia. Stanowili piękną parę. Planowali wspólną przyszłość i wydawało się, że nic ich...

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.