• Informacje na temat:

  ile lat ma joanna mucha

Artykuły na temat: ile lat ma joanna mucha
 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już nie mogą się doczekać! Poród tuż-tuż!

  Joanna Koroniewska (39 l.) i Maciej Dowbor (39 l.) właśnie przygotowują się do przyjścia ich drugiego dziecka na świat. Czy są już gotowi na wielką zmianę, jaka zajdzie w ich życiu?

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Premierowy odcinek najpopularniejszej w Polsce telenoweli wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Z okazji okrągłej rocznicy serialu postanowiliśmy stworzyć alfabet, który jest subiektywnym wyborem redakcji. Kto mimo choroby nie zrezygnował z pracy na planie? Ile czasu minęło od tragicznej śmierci Hanki? Czyje narodziny wzbudziły ogrom emocji?

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów TVN: miejsce "Majki" granej przez Joannę Osydę zajmie "Prosto w serce", w którym wystąpią Ania Mucha , Filip Bobek , Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki .

 • Mucha zastąpi Osydę

  Nowy serial czeka na widzów - miejsce "Majki", z Joanną Osydą w tytułowej roli, zajmie "Prosto w serce". W nowej produkcji wystąpią: Ania Mucha, Filip Bobek, Małgorzata Socha i Grzegorz Małecki.

 • 2013 pod znakiem baby boom!

  ...ciąży, ile się da. Jeździ po Polsce z serią warsztatów, na których udziela rad przyszłym mamom. Znów pisze książki, prowadzi programy. Tylko ról filmowych ciągle brak... Anna Mucha to prawdziwa prekursorka ciążowego biznesu w naszym kraju. O tym, ile zarobiła na poprzedniej ciąży, krążą legendy. Nic więc dziwnego, że z kolejnym potomkiem postanowiła nie czekać zbyt długo. "Ania uznała...

 • Gessler będzie mieć kłopoty?

  ...- tłumaczy nam natomiast jej menedżerka Joanna Gorzelińska. Bo o ile Annie Musze można zarzucić, że futra nosi, to akurat zarzuty Fundacji wobec Magdy Gessler są bezpodstawne. Restauratorka hołduje(...) foie gras, czyli stłuszczonych wątróbek. Takie plakaty w działalności tej fundacji to nie nowość. Na początku roku akcję potępiającą noszenie naturalnych futer promował plakat, na którym Anna Mucha...

 • Kogo lubimy,a kogo nie?

  ...: Małgorzata Kożuchowska i Robert Moskwa (po 4 proc.), Marieta Żukowska, Andrzej Młynarczyk, Joanna Koroniewska (po 3 proc.), Karolina Nowakowska i Kacper Kuszewski (po 2 proc.). Ciekawe, na ile te wyniki(...) - Barbara, czyli Teresa Lipowska z 9 proc. głosów. Podobny wynik udało się osiągnąć Przemysławowi Cypryańskiemu, który w serialu gra "dopiero" od dwóch lat. Z 7 proc. głosów na kolejnym miejscu znalazł się...

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!