• Informacje na temat:

  ile lat ma katarzyna figura

Artykuły na temat: ile lat ma katarzyna figura
 • Kasia Figura drży o córki! Były mąż wystosował żądania!

  Katarzyna Figura (55 l.) niedawno usłyszała, na jednej z rozpraw toczącej się od 5 lat sprawy rozwodowej, że Kai Schoenhals (51 l.) będzie walczył o dzieci!

 • Figura: Jak dba o... figurę?

  "Dieta to przede wszystkim świadomość tego, co i ile jemy. Nigdy nie stosowałam drastycznych metod. Jeżeli widzę, że dżinsy są za ciasne, to staram się moderować dietę" - mówi Katarzyna Figura. "Całe sedno tkwi we właściwym jej zbilansowaniu" - dodaje aktorka.

 • Figura ma dwa niesprawne palce. Szokująca przeszłość aktorki!

  Katarzyna Figura (50 l.) na początku swojej kariery samotność zagłuszała narkotykami, seksem, alkoholem i agresją. Po dawnych czasach ma dziś pamiątkę - dwa niesprawne palce...

 • Figura: Nie będę udawać!

  Grana przez nią w serialu "Rezydencja" Anna Żurowska to kobieta piękna, luksusowa i trochę zepsuta. W życiu prywatnym do Katarzyny Figury pasują jedynie dwa pierwsze określenia.

 • Figura: Nie będę udawać!

  Mimo 49 lat aktorka wygląda świetnie. - Podobam się sobie taka, jaka jestem teraz - zapewnia. Pytana o receptę na piękno, odpowiada: - Wszyscy wiedzą, ile mam lat. Jestem przeciwna wypełnianiu(...) zarobiła 35 tysięcy złotych! Ale - jak głosi stare powiedzenie - kto ma szczęście do pieniędzy, nie ma go w miłości. Albo ma mniejsze. Bo od dłuższego już czasu Katarzyna Figura i jej mąż Kai...

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.

 • Figura: Mam zgrabne nogi

  ...47-letnia Katarzyna Figura nie ukrywa, że jej największym atutem są właśnie nogi. "Zawsze byłam z nich dumna, ale teraz muszę ćwiczyć, inaczej zaczynają obrastać w tłuszczyk. Szczególnie wewnętrzne(...) w wywiadzie dla "Newsweeka". Aktorka zaznacza również, że nie jest zwolenniczką operacji plastycznych. "Wszyscy wiedzą, ile mam lat. Jestem przeciwna wypełnianiu zmarszczek botoksem, odsysaniu...

 • Gdynia: Dzień Katarzyny Figury

  Trzeci dzień XXVIII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, czwartek, 18 września, upłynął pod znakiem dwóch filmów, w których niezwykłe kreacje stworzyła Katarzyna Figura . Najpierw jurorom i widzom zgromadzonym w Teatrze Muzycznym zaprezentowano film "Żurek" Ryszarda Brylskiego, a potem niecierpliwie oczekiwany obraz "Ubu Król" Piotra Szulkina.

 • Figura: Czuję się seksowna, młoda i ładna

  Katarzyna Figura nie wstydzi się swoich zmarszczek i metryki. Nie ma w planach także odmładzających operacji plastycznych. - To idiotyzm. Wszyscy wiedzą, ile mam lat - mówi.

 • Warto dać sobie szansę

  Aktorka i piosenkarka. Teraz również gospodyni programu o miłości. Katarzyna Skrzynecka zdradza, kiedy zakochała się pierwszy raz oraz co zrobić, żeby nie przegapić wielkiego uczucia.