• Informacje na temat:

  ile lat ma kozidrak beata

Artykuły na temat: ile lat ma kozidrak beata
 • Beata Kozidrak: Ile zapłaciła za wolność?

  Ekspresowy rozwód piosenkarki miał swoją cenę. Ale Beata zrobiła wszystko, by szybko uwolnić się od męża...

 • Ile zarobi Beata Kozidrak w sylwestra?

  Mimo że na wrocławskim rynku wystąpią w sylwestra takie gwiazdy jak Ace Of Base, Edyta Górniak, Feel czy Maryla Rodowicz, największą gażę wynegocjował zespół Bajm.

 • Beata Kozidrak zaprosiła Pietrasa na święta?

  Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (62 l.) od niedawna nie są już małżeństwem, ale okazuje się, że najprawdopodobniej nadal utrzymują ze sobą dobre relacje. Najpierw mieli razem wyjechać do Hiszpanii, a teraz ponoć… być może razem spędzą święta.

 • Bajm: "Blondynka" ujawnia szczegóły

  Pod koniec lutego grupa Bajm zakończyła prace nad nowym albumem. Poznaliśmy szczegóły tego wydawnictwa.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów

  Niezależnie od aury wspaniale zapowiada się tegoroczny Sylwester na Rynku Głównym w Krakowie. Dziesiątki tysięcy krakowian będą wspólnie bawić się przy utworach polskich i światowych gwiazd.

 • Beata Kozidrak nie chce, by córki powtórzyły jej błędy. Co im radzi?

  Beata Kozidrak (56 l.) zorganizowała w swoim życiu prawdziwą rewolucję. Niedawno rozwiodła się z mężem Andrzejem Pietrasem (64 l.) i mówi się, że to nie koniec zmian. Rozstanie wyszło jej na dobre, ale przed podobnym losem chciałaby ustrzec córki. Martwi się, bo widzi, że kroczą jej ścieżką.

 • "Nie zespół, lecz wydarzenie"

  Arka Noego to prawdziwy fenomen. Zespół który powstał przypadkiem i przypadkiem sprzedał pół miliona egzemplarzy debiutanckiej płyty. Właściwie nawet nie zespół, jak twierdzi w rozmowie zamieszczonej poniżej Robert Friedrich, kapitan tej rozśpiewanej Arki. Kilka dni temu ukazała się płyta ?Piosenki i kolędy ma żywo?, będąca zapisem koncertu Arki i przyjaciół w studiu telewizyjnej Jedynki. Aby porozmawiać o okolicznościach powstania tego materiału Jarosław Szubrycht oderwał Roberta od...

 • Beata Kozidrak nie może rozstać się z mężem, bo boi się o własną karierę?! "Wszystko by przepadło"

  Beata Kozidrak (55 l.) i Andrzej Pietras (61 l.) mają najdłuższy staż wśród małżonków z polskiego show-biznesu. Ale w tym roku wciąż pojawiają się plotki, że ich związek to fikcja. Ile w tym prawdy?

 • Szokujące doniesienia magazynu. Beata Kozidrak przerwie milczenie?

  Jeden z tygodników podał, że za rozwodem Beaty Kozidrak (56 l.) i Andrzeja Pietras może stać inna kobieta. Czy faktycznie?