• Informacje na temat:

  ile lat ma łukasz z m jak miłość

Artykuły na temat: ile lat ma łukasz z m jak miłość
 • Łukasz Nowicki w końcu jest szczęśliwy. Jeden telefon zmienił jego życie!

  Łukasz Nowicki (45 l.) gdy rozstawał się z Haliną Mlynkovą, nie miał już nawet nadziei, że pozna odpowiednią dla siebie kobietę. Los jednak chciał inaczej i jeden telefon zmienił wszystko!

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Marta Manowska i Łukasz z "Rolnik szuka żony": co tak naprawdę ich łączy?

  Marta Manowska (32 l.) Łukasza Siebersa (32 l.) poznała za pośrednictwem „Rolnik szuka żony 3”. On był uczestnikiem programu, a ona jego prowadzącą. Mężczyzna nie znalazł w show miłości, ale za to zaprzyjaźnił się z Manowską. Ostatnio aż huczy od plotek na temat łączącej ich relacji!

 • Komu Barbara Kurdej-Szatan powie "Dzień dobry, kocham cię"?

  Dzięki reklamom sieci komórkowej Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się znana praktycznie każdemu Polakowi. 7 listopada sympatyczna blondynka zadebiutuje na dużym ekranie w komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Jan Nowicki: Ostatnia miłość do kobiety!

  ...ostatnia miłość do kobiety" – wyznał 78-latek. Choć nie podał personaliów wybranki, to nie tajemnica, że jest nią Anna Kondratowicz, jego menadżerka i korektorka jego książek. Jak opowiedział, poznali się(...) przez 6 lat był mężem Małgorzaty Potockiej (65), tancerki i właścicielki warszawskiego teatru rewiowego Sabat. Łukasz po 9 latach rozstał się z piosenkarką Haliną Mlynkovą (40).  Ile kosztował Jana...

 • Gdynia 2014: Gatunkowo

  Sprawnie zrealizowane, trzymające w napięciu, znakomicie zagrane - debiutant Michał Otłowski i doświadczony Waldemar Krzystek udowadniają, że w Polsce można robić dobre kino gatunkowe. W środę, 17 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni publiczność obejrzała m.in. produkcje "Jeziorak" i "Fotograf".

 • "M jak miłość", K jak konkurs! Wygraj wizytę na planie i pobyt w SPA

  ...mają dzieci i wnuki Lucjana i Barbary? 10) Dlaczego Łukasz przez pierwsze osiem lat życia myślał, że jego ojciec nie żyje? 11) Jak w pierwszym odcinku "M jak miłość" Lucjan komentuje czterdzieści lat(...) o uczuciu, które mogłoby się narodzić pomiędzy bohaterami "M jak miłość", którzy w serialowej rzeczywistości wcale nie mają się ku sobie, a mieć powinni (np. Lucjan i Kasia, Łukasz i Agnieszka itp...

 • Guy Maddin to ściemniacz!

  "Myślimy stadem" - Łukasz Maciejewski na stronach Filmwebu rzuca wyzwanie polskiej krytyce filmowej. A przy okazji demaskuje ostatni film jednego z jej idoli - "Moje Winnipeg" Kanadyjczyka Guya Maddina.

 • Andżelika Piechowiak dołączyła do obsady "Klanu"!

  Andżelika Piechowiak, która przez siedem lat wcielała się w Mirkę Kwiatkowską w "M jak miłość", dołączyła właśnie do obsady najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Wiemy, kogo zagra w "Klanie"!

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

Dyskusje na temat: ile lat ma łukasz z m jak miłość