• Informacje na temat:

  ile lat ma mołek

Artykuły na temat: ile lat ma mołek
 • Kalczyńska zdradziła sekrety ciężarnej Mołek! Magda się wkurzy?

  Magda Mołek (41 l.) raczej nie będzie zadowolona z powodu nadmiernej gadatliwości koleżanki z pracy...

 • Rozenek wygryzie Mołek z "Dzień dobry TVN"?

  Małgosia jest typowana na nową prowadzącą "DDTVN". Krążą plotki, że miałaby zastąpić weterankę, Magdę Mołek. Pomysł ten nie ma jednak poparcia wśród innych prowadzących.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie zawsze była taka miła! Dziś stara się to naprawić

  Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że nie zawsze było tak kolorowo i jej praca nie sprawiała jej tyle przyjemności, ile sprawia teraz.

 • Marcin Meller uspokaja: Nie odchodzę z "Dzień Dobry TVN"

  Marcin Meller od kilku lat jest współgospodarzem programu "Dzień Dobry TVN". Wraz z Magdą Mołek (40 l.) stworzył on lubiany duet, który przyciąga widzów przed telewizory w weekendowe poranki. Tym(...) i frajdą, staje się poważnym zajęciem. Mam nadzieję, że z pożytkiem dla czytelników. A jeśli chodzi o 'Dzień Dobry TVN', 'Drugie śniadanie mistrzów' i 'Newsweek', to bez zmian. W biegu sprawdzę, ile mam...

 • Katarzyna Grochola: Chora na samotność!

  ...wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam. Ale to dlatego, że moja mama miała raka, umierała. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości, ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco" - wyznała w programie Magdy Mołek "W roli głównej". Zdradziła również, że jej ojczym był... pedofilem, przez co musiała wraz z matką uciekać z domu. Być może właśnie do tych zdarzeń wraca teraz Grochola...

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.