• Informacje na temat:

  ile lat ma nasz organizm

Artykuły na temat: ile lat ma nasz organizm
 • Agata Młynarska znowu choruje! "Robię, co mogę, by ratować osłabiony organizm"

  ...tu częściej niż przed chorobą, dlatego jestem w coraz lepszej formie. A odrobina tęsknoty robi dobrze naszemu małżeństwu, bo Przemek ma swoją pracę i nie może być tu cały czas ze mną - kończy(...) zobaczyłam radosny, falujący tłum, poczułam, jakbym po długiej podróży wróciła do domu i jakby ubyło mi lat - śmieje się. Ale lat nikomu nie ubywa. Agata musi pamiętać, że jej życiem steruje...

 • Marcelina Zawadzka: Odpocznę później

  W obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami" konkurencja jest ogromna. Znana piosenkarka zadziwia kunsztem, lubiana aktorka fruwa jak motyl. Ale jest dziewczyna, która w tańcu robi niesamowite postępy. Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011, też ma wielkie szanse na Kryształową Kulę.

 • "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Na pytanie od ilu lat choruje na cukrzycę, Dariusz Gnatowski aktor, znany szerszej publiczności jako Boczek z serialu „Świat według Kiepskich”, odpowiada, że od zawsze, jest to taka niewiadoma. Aktor przyznaje, że na początku nie wiedział czym jest cukrzyca i że będzie się z chorobą zmagał przez całe życie. Niestety brak wiedzy skutkował poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

 • Jarosław Kuźniar: Lubię pośpiech

  Choć od kilku lat prowadzi poranny program, wciąż nie przyzwyczaił się do wczesnego wstawania. Jarosław Kuźniar nauczył się za to spać 4 godziny na dobę. Bo, jak mówi, za dużo rzeczy jest do zrobienia, żeby kłaść się przed północą. Gdy nie ma go na wizji, opiekuje się dzieckiem. Prowadzi też biuro turystyczne.

 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska: znajoma zdradziła, jak wyglądało ich wspólne życie

  Jarosław Bieniuk (37 l.) dziś inaczej patrzy na życie. Śmierć ukochanej ciągle go boli, choć próbuje radzić sobie z rzeczywistością. Jeszcze gdy żyła Ania, w ich wspólnym życiu nie było kolorowo, bowiem nierzadko się przeprowadzali i nie mieli dla siebie tyle czasu, ile by chcieli. Opowiedziała o tym ich znajoma.

 • "Ukradłem Szatanowi jego muzykę"

  Uboczne projekty znanych muzyków rzadko zdobywają popularność porównywalną z tą, która jest udziałem ich macierzystych formacji, ale też rzadko dorównują im poziomem. W przypadku Dragonlord, nowej grupy Erica Petersona, lidera thrashmetalowej formacji Testament, nie jest chyba tak źle. Debiutancka płyta zespołu, zatytułowana "Rapture" to black metal najwyższej próby, ale... właśnie black metal, co dla wielu fanów Testament może być ogromnym zaskoczeniem. O tym skąd się wziął pomysł na tak...

 • Katarzyna Bosacka znalazła świetny sposób na utratę wagi! Dieta za 6 złotych dziennie!

  Katarzyna Bosacka (43 l.) od kilku lat pełni funkcję ambasadorowej Kanady. Życie obfitujące w wystawne przyjęcia i rauty nie sprzyja utrzymaniu idealnej sylwetki. Dziennikarka postanowiła jednak kolejny raz spróbować zrzucić zbędne kilogramy. Nowa "dieta ambasadorowej" przynosi całkiem niezłe efekty!

 • "Śmiech, który przezwycięża strach"

  Jak wieść gminna głosi wszystko zaczęło się pod koniec 1978 roku lub na początku 1979, kiedy to Jeremy "Jaz" Coleman udał się do biura pośrednictwa pracy i tam spotkał swego kolegę, z którym zaczął rozmawiać o swoich muzycznych aspiracjach. Kolega ów powiedział, że zna kogoś, kto myśli podobnie i krótko później Jaz poznał perkusistę Paula Fergusona.

 • Górniak: Na dobrej drodze

  Nie należy do kobiet które ukrywają swoje urodziny. W tym roku Edyta Górniak skończy 40 lat. Aż prosiło się o bilans. Podsumowała wszystko szybko, bez wahania: robi to, o czym marzyła jako dziecko - śpiewa, wydała kolejną płytę. Jest mamą. Pozbyła się żalu do ludzi, do losu. Czyli jest na dobrej drodze. Tym bardziej że się zakochała, ale tym razem... inaczej. W mężczyźnie bez kompleksów. Od...

 • Serialowy przewodnik

  ...za handel narkotykami syn Quileza przyznaje się do zabójstwa sprzed lat. Ojciec ofiary, podkomisarz Fran, zrywa kontakty z policjantem. Rozdarte serce odc.49 Cansu dostaje się do narodowej(...)? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce...