• Informacje na temat:

  ile lat ma pavlović

Artykuły na temat: ile lat ma pavlović
 • Pavlović i czterej faceci

  Miłość 45-letniej Iwony Pavlović i Wojciecha Oświęcimskiego (44 l.) kwitnie. Na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach zachowywali się tak, że nie ma wątpliwości, iż pani Iwona nie żałuje porzucenia męża po 20 latach małżeństwa.

 • “M jak miłość": Ani słowa na Stefano!

  W 2. odcinku “Tańca z gwiazdami" Iwona Pavlović zaatakowała Stefano Terrazzino, który jest trenerem tanecznym Małgorzaty Pieńkowskiej. Czarna Mamba powiedziała na oczach całej Polski, że nie lubi(...) zaniedbać! Bo przecież trzeba być zawsze fit, happy, mieć zawsze 18 lat... W końcu zrozumiałam, że muszę wyluzować i nie być taka sroga dla siebie. Powoli uczę się tego. Robię coś tylko dla siebie! - Ja...

 • Kolejny tryumf Julii Kamińskiej!

  ...kobiet jest fantastyczny: nie liczy się to, ile kto ma lat, a to, kim jest, jak się czuje i co ma sobą do zaproponowania. Trudno się więc dziwić sympatii widzów do pisarki. Na jej korzyść działa także(...) Terrazzino. Jurorka Iwona Pavlović zarzuciła im, że fragmenty salsy tańczyli poza rytmem. Wszystko wskazuje na to, że w finale dojdzie do starcia Julii Kamińskiej i Katarzyny Glinki. Chyba że...

 • Hakiel już nie zarobi

  ...zatańczony trudny układ, w którym wyczuwało się niepowtarzalny urok lat 30-tych. Francys Sudnicka i Łukasz Czarnecki (jive) to para, która wzbudza sporo kontrowersji, bo zupełnie inaczej ocenia ją(...) programie krok podstawowy (jive). Faktem jest, że o ile "bajery są super", jak to określił Galiński, o tyle z podstawami to nasze gwiazdy mają spore problemy.

 • Niespodzianka: Hakiel odpadł!

  Hakiel odpada, Deląg się nie przejmuje. Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" zakończył się dosyć niespodziewanie, bo przegrała para, która całkiem nieźle prezentowała się w dotychczasowych odsłonach programu.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.