• Informacje na temat:

  ile lat ma perfekcyjna pani

Artykuły na temat: ile lat ma perfekcyjna pani
 • Koniec spekulacji!? Tyle lat ma naprawdę Małgosia Rozenek-Majdan!?

  ...datą urodzenia. Teraz do sieci trafiła kolejna propozycja dokumentu, z którego wynika, że "perfekcyjna" Małgosia urodziła się 1 czerwca 1969 roku i ma 49 lat. "Po profesjonalnej analizie jednego ze(...) końca dokładny (fotomontaż, zwykły mem), zaznacza, że liczą się dobre chęci, poza tym "każdy ma tyle lat, na ile się czuje". "Nie musi więc być miliona, może być pół!" - żartuje. Niestety...

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.

 • Małgorzata Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan odetchnęła z ulgą! To koniec problemów!

  Najnowsza pani Majdanowa (już chyba nawet jej rodzice nie wiedzą, ile naprawdę ma lat) uporała się z perfidną szantażystką!

 • Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chińcz, dziennikarka i córka Andrzeja Turskiego, jako Ula Pedantula dzieli się z widzami "Pytania na śniadanie" sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Prezenterka zaprzecza jednak, że w ten sposób chce ściągnąć na siebie zainteresowanie producentów i reklamodawców, a w efekcie odebrać Małgorzacie Rozenek tytuł "Perfekcyjnej pani domu".

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (tylko matka wie ile ma lat) ma głowę do interesów. Ale kto by pomyślał, że zacznie zarabiać na skandalach!

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie zawsze była taka miła! Dziś stara się to naprawić

  Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że nie zawsze było tak kolorowo i jej praca nie sprawiała jej tyle przyjemności, ile sprawia teraz.

 • "Casanova po przejściach": O miłości i seksie

  Swoimi przebojami - "Wszyscy mówią: kocham cię", "Zakochani w Rzymie" czy "Co nas kręci, co nas podnieca", król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje... nagi instynkt Sharon Stone.

 • Jacek Rozenek układa sobie życie z 27-latką!

  Jacek Rozenek (45 l.) na szczęście zapomniał już o zakończonym fiaskiem małżeństwie z perfekcyjną Małgorzatą (36 l.). Stracił głowę dla młodszej o osiemnaście lat Katarzyny!

 • Rozenek ma nowego faceta?

  Osoby z otoczenia perfekcyjnej pani domu twierdzą, że Gosia ma słabość do młodych i przystojnych mężczyzn. Czy już ktoś nowy pojawił się u jej boku?

Wideo na temat: ile lat ma perfekcyjna pani