• Informacje na temat:

  ile lat ma perfekcyjna pani domu

Artykuły na temat: ile lat ma perfekcyjna pani domu
 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (tylko matka wie ile ma lat) ma głowę do interesów. Ale kto by pomyślał, że zacznie zarabiać na skandalach!

 • Urszula Chincz konkurencją dla Małgorzaty Rozenek?

  Urszula Chińcz, dziennikarka i córka Andrzeja Turskiego, jako Ula Pedantula dzieli się z widzami "Pytania na śniadanie" sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Prezenterka zaprzecza jednak, że w ten sposób chce ściągnąć na siebie zainteresowanie producentów i reklamodawców, a w efekcie odebrać Małgorzacie Rozenek tytuł "Perfekcyjnej pani domu".

 • Małgorzata Rozenek-Majdan nie zawsze była taka miła! Dziś stara się to naprawić

  Małgorzata Rozenek-Majdan przyznaje, że nie zawsze było tak kolorowo i jej praca nie sprawiała jej tyle przyjemności, ile sprawia teraz.

 • Jacek Rozenek: Warto mieć dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o... całowaniu!

 • Jacek Rozenek układa sobie życie z 27-latką!

  Jacek Rozenek (45 l.) na szczęście zapomniał już o zakończonym fiaskiem małżeństwie z perfekcyjną Małgorzatą (36 l.). Stracił głowę dla młodszej o osiemnaście lat Katarzyny!

 • Rozenek ma nowego faceta?

  Osoby z otoczenia perfekcyjnej pani domu twierdzą, że Gosia ma słabość do młodych i przystojnych mężczyzn. Czy już ktoś nowy pojawił się u jej boku?

 • Rozenek: Co stoi za jej przemianą?

  W wielkim stylu wyszła z cienia znanego męża. Perfekcyjna w każdym calu. Ile kosztowała ją ta zadziwiająca metamorfoza?

 • Cała prawda o wieku Rozenek

  ...43 czy 34? - ile Małgorzata Rozenek ma w rzeczywistości lat?

 • "Barwy szczęścia": Jacek Rozenek ma dystans

  Pokazał, że potrafi z klasą i męskim wdziękiem uwodzić na parkiecie. Jacek Rozenek nie narzeka na brak zajęć, jednak znalazł czas, by opowiedzieć nam o plotkach, rzekomym konflikcie z Perfekcyjną Panią Domu i o… całowaniu!

 • ...odkryciem był dla mnie program o majtkach. Pytam poważnie... K.B.: - A ja poważnie odpowiadam. Czy pani wie, ile jest ciekawych informacji technicznych dotyczących naszej bielizny? Czy zdaje sobie pani sprawę z tego, jakie nazwy ma lycra? A z tego, jak powinna wyglądać ta opatentowana, najlepszej jakości? Nasz rynek zalewany jest najróżniejszymi podróbami. A widz jest mądry i dlatego coraz...

Wideo na temat: ile lat ma perfekcyjna pani domu
 • Urszula Chincz chce być nową "perfekcyjną panią domu"?

  planów. „Perfekcyjna pani domu” to jest kolosalna produkcja, nie wiem, ile osób tam pracuje, ale jest to zupełnie inny format. Uwielbiam oryginał, uwielbiam Antheę Turner, którą oglądałam wiele lat temu(...)Urszula Chincz dzieli się z widzami „Pytania na śniadanie” sprawdzonymi sposobami na utrzymanie porządku w domu. Ostatnio uruchomiła również swój kanał na jednym z portali. Filmiki realizowane są