• Informacje na temat:

  ile lat ma zosia z m jak miłość

Artykuły na temat: ile lat ma zosia z m jak miłość
 • "M jak miłość": Skandaliczny romans - rozmowa z Julią Wróblewską

  Właśnie została studentką iberystyki, planuje studia na psychologii i kryminologii, ale nie rezygnuje z aktorstwa. Ostatnio ma dużo wrażeń na planie "M jak miłość", bo Zosia, którą gra w serialu, wywoła skandal obyczajowy. W najbliższych odcinkach zakocha się w o wiele starszym od siebie Eryku i zbuntuje się przeciwko Asi!

 • Ile kiczu w nowym Rubiku?

  Pojawienie się nowej płyty Piotra Rubika wywołało spodziewane reakcje. "Kicz!" - krzyknęli krytycy. "Geniusz!" - zamanifestowali fani. Po czym obie strony okopały się na swoich pozycjach. Warto jednak na chwilę wychylić głowę i przyjrzeć się "Habitatowi".

 • Magda Steczkowska i Piotr Królik: Miłość to ciężka praca!

  Właśnie obchodzili 17. rocznicę ślubu. Magda Steczkowska (43 l.) i jej mąż Piotr Królik (52 l.) wciąż jednak zachowują się tak, jakby dopiero się poznali i zakochali w sobie. W szczerej rozmowie opowiadają, jak musieli się zmienić, aby stworzyć tak idealny związek, być w miejscu, w którym są teraz. I czego obawiali się, biorąc udział w podróży po Peru i Ekwadorze w ekstremalnym show „Ameryka...

 • Nowy film Juliusza Machulskiego, komedia "Ile waży koń trojański?", trafi do kin 26 grudnia. Reżyser zadedykował ten film swojemu ojcu, aktorowi Janowi Machulskiemu, który zmarł 20 listopada.

 • Ile dzieci chciałaby mieć Małgorzata Socha?

  ...lepiej nie być znaną osobą, bo dostaje się te kilka tygodni lenistwa więcej. Aktorka wyznała, że odkąd na świecie pojawiła się jej córeczka Zosia, nauczyła się żyć inaczej, nabrała dystansu do życia, obowiązkami rodzicielskimi dzieli się ze swoim mężem, oboje uzupełniają się w opiece nad córeczką: - Dwadzieścia lat temu były po prostu inne wzorce. Kobiety przejmowały większość zadań związanych...

 • "Facet (nie)potrzebny od zaraz" liderem box office

  "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - hit tegorocznych Walentynek - został liderem zestawienia box office. Nowoczesna komedia o poszukiwaniu miłości w wielkim mieście szturmem podbiła kina i serca widzów.

 • "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  Mostowiakowej, że stała się innym człowiekiem. - Straciłam dzisiaj serce i zakochałam się tak, jakbym znów miała 18 lat... Co ja mówię? Dzisiaj mam 18 lat! - wyzna autentycznie zachwycona Kisielowa.  (...)Zdradzamy, że w 1319. odcinku "Emki" (emisja w poniedziałek 9 października w TVP2), jak zwykle niezapowiedziana Kisielowa wpadnie do Mostowiaków i już w drzwiach rozentuzjazmowana oznajmi: - Mam...

 • Ewa Telega: Kobieta-dynamit

  Nie jest aktorką, która skupia się tylko na zawodzie. Jest też typem społecznika i lubi pomagać innym.

 • Dorota Szelągowska (37 l.) długo miała żal do mamy, że nie dała jej tyle miłości i ciepła, ile potrzebowała. Na szczęście to już przeszłość. Obie znów są sobie bliskie.

 • Wdowa po Macieju Kozłowskim kontynuuje szlachetną misję. Pomaga bezdomnym psom!

  Rok po śmierci męża meldowała: – Maćku, nie dałam się! Minęło kolejne sześć lat, odkąd Maciej Kozłowski (†52 l.) pożegnał się ze światem, a deklaracja jego żony wciąż jest aktualna. Co dziś robi Agnieszka Kowalska?

Dyskusje na temat: ile lat ma zosia z m jak miłość