• Informacje na temat:

  ile ma lat justyna steczkowska

Artykuły na temat: ile ma lat justyna steczkowska
 • Steczkowska w reklamie herbaty

  Celebryci w spotach reklamowych to już codzienność. Justyna Steczkowska (39 l.) polecała m.in. rajstopy, szampon przeciwłupieżowy. Teraz przyszedł czas na herbatę.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • Steczkowska o Dymnej: Jest wspaniała

  Justyna Steczkowska została nagrodzona "Złotym Jajem" - nagrodą, którą Anna Dymna wręczała wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu VI edycji Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

 • Steczkowska: Zmieniono mi nos!

  "W obiektywie Justyny Steczkowskiej" - to program, w którym znana polska piosenkarka odkrywa za sprawą fotografii piękno kobiet. Tych zwykłych, ale zarazem niezwykłych pań. Dzięki swojej wrażliwości i pomocy specjalistów od makijażu i stylizacji, eksponuje kobiecość i wyjątkowość bohaterek programu emitowanego na antenie Polsat Cafe.

 • Steczkowska: Muszę zachwycać ludzi

  Śpiewała o sobie, że jest dziewczyną szamana. Potrafiła zaczarować nas swoim głosem. Teraz okazuje się, że potrafi poradzić sobie z kryzysem. I to wcale nie za pomocą magii. Justyna Steczkowska to(...) wyglądało wiele lat temu życie w jej rodzinnym domu? "Przypominam sobie moją mamę sprzed 30 lat. Ona zamykała przed nami telewizor na klucz, a my płakaliśmy. Rodzice pozwalali nam oglądać Janosika...

 • "Chcę mieć coraz mniej"

  W niedzielę, 29 marca, gościem programu "RMF Extra" w radiu RMF FM będzie Justyna Steczkowska.

 • Maciej Myszkowski szczery jak nigdy! Wyznał to w jednej z gazet

  ...​Maciej Myszkowski (43 l.) do tej pory nie opowiadał publicznie za wiele o swoim życiu. Swego rodzaju tabu była zwłaszcza jego choroba, którą przeszedł kilka lat temu. Teraz zdecydował się poruszyć ten temat.

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Katarzyna Warnke boi się Dody! Będzie wojna?!

  ...jak okrutna potrafi być dla koleżanek z show-biznesu. Boleśnie o jej charakterze przekonały się Edyta Górniak (44 l.), Justyna Steczkowska (45 l.), czy Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.). Czy do(...)Kaśka długo nie mogła zaistnieć w świecie polskiego filmu. Sama w ostatnim programie Kuby Wojewódzkiego (54 l.) przyznała, że od lat chodziła na castingi, wszyscy zachwycali się jej grą, ale nikt nie...

 • "The Voice": Baron z Tomsonem zgarniają perełki

  Bohaterowie trzeciego odcinka muzycznego show TVP2 mogli przebierać wśród jurorów, ale najlepsze głosy trafiły do drużyny Barona i Tomsona.