• Informacje na temat:

  ile ma lat krzysztof cugowski

Artykuły na temat: ile ma lat krzysztof cugowski
 • Krzysztof Cugowski: Ile wygrał w Lotto?

  Krzysztof Cugowski (68 l.) od lat próbuje szczęścia w Lotto. Jednemu z tabloidów zdradził, ile dotąd udało mu się „ustrzelić”.

 • Krzysztof Cugowski żyje z endoprotezą! Daje mu się to we znaki?!

  Krzysztof Cugowski (66 l.) kilkanaście lat temu przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Piosenkarz właśnie zwierzył się w rozmowie z tabloidem, jak żyje mu się z takim uszczerbkiem na zdrowiu.

 • Mistrzowie grania do kotleta

  Polskie gwiazdy nie gardzą chałturami - o ile są dobrze opłacane.

 • Krzysztof Cugowski po zakończeniu działalności Budki Suflera planuje ponownie związać się z polityką. "Z emerytury - 560 zł - nie wyżyję. Magnes finansowy jest więc wielki" - śmieje się.  W latach(...) w PE będzie sport. Edukacja, także zdrowotna, poprzez aktywny tryb życia - na tym się skupię" - mówi NaTemat. Pytana, ile państw członkowskich liczy UE, tajemniczo się uśmiecha: "Podchwytliwe pytanie...

 • Dlaczego odbija im palma?

  Skąd się biorą fochy gwiazd? Dlaczego pod wpływem popularności niektórym po prostu odbija? Edyta Herbuś, Krzysztof Cugowski, Agustin Egurrola, Urszula Dudziak i inni mówią o odporności na wodę sodową.

 • "Zostawcie nas w świętym spokoju"

  Budka Suflera to jeden z najdłużej działających zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grupie stuknęła trzydziestka, co zostało uczczone jubileuszowym koncertem na festiwalu w Opolu. Jednocześnie, w maju 2004 roku, ukazała się płyta "Jest", której dopełnieniem ma być album z największymi przebojami, "Było". Mimo nieprzychylnej postawy części krytyków muzycznych, Krzysztof Cugowski, wokalista

 • "Jestem wielkim fanem rhythm’n’bluesa"

  Krzysztof Cugowski znany jest przede wszystkim jako wokalista Budki Suflera, ale ma też na koncie trzy solowe albumy, w tym jeden z kolędami. Pierwszy z nich - "Wokół cisza trwa" (1980 r.), nagrał(...) z Krzysztofem Cugowskim rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • "Sekret długowieczności"

  „Bal wszystkich świętych” to bez wątpienia jedna z najbardziej oczekiwanych płyt w historii polskiej fonografii. Milionowy nakład „Nic nie boli tak jak życie” onieśmielił wszystkich, z wyjątkiem jego autorów, którzy bez pośpiechu przygotowali kolejny zestaw utworów, z wdziękiem łączących estetykę rockową z przebojowością muzyki pop. Jarosław Szubrycht spotkał się z muzykami Budki Suflera, aby porozmawiać o nowej płycie i starych przyzwyczajeniach, o radościach i smutkach muzycznej kariery.