• Informacje na temat:

  ile ma lat piotr rubik

Artykuły na temat: ile ma lat piotr rubik
 • Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają wasze ulubione polskie gwiazdy? Ostrzegamy, że te kwoty mogą naprawdę wprawić w osłupienie! Okazuje się np., że rekordziści na polskiej scenie muzycznej potrafią zainkasować nawet 170 tysięcy złotych za jeden koncert! W innych branżach tym najlepszym też wiedzie się nie najgorzej. Sprawdźcie, kto w naszym kraju raczej nie powinien narzekać na brak...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Rubik: Jest się młodym niezależnie od wyglądu

  Świeżo upieczony tata Helenki, 40-letni Piotr Rubik, uważa, że w jego związku z 22-letnią Agatą metryka nie ma żadnego znaczenia. Muzyk czuje się młodo i atrakcyjnie. "Starzenie widać przede wszystkim po duchu człowieka, nie po jego skórze" - podkreśla.

 • Prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki chce przeznaczyć okrągły milion złotych dla popularnego kompozytora, który ma skomponować utwór na cześć tego miasta.

 • Żona Rubika: Jest mi dobrze

  ...22-letnia Agata Paskudzka-Rubik świadomie wybrała życie u boku 41-letniego kompozytora. Jest przede wszystkim żoną i matką. Czuje się bardzo szczęśliwa...

 • Ile cukru w nowym Rubiku?

  Piotr Rubik "Rubik One", EMI Music Poland

 • Ile par, tyle przepisów na miłość i udany związek. Co w tych kwestiach mają do powiedzenia znani i lubiani?

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

 • Rubik chciał przejąć interes

  .... I nie ma żadnego problemu. Na ile się odcinasz od okresu współpracy z Piotrem Rubikiem? Janusz Radek: Nie odcinam się od ludzi, którzy przychodzili nas słuchać. To było sto koncertów. Często po(...) przyjeżdżającym Polakom za pół ceny ( śmiech ). Myślę, że Joanka Słowińska powinna tu wygrać. Chociaż Piotrka Kupichę pamiętam jeszcze sprzed dziesięciu lat, z zespołu Sami i ich przeboju lata. Facet przez te...

 • Był sobie Feel

  Wydana w 2007 roku debiutancka płyta katowickiego zespołu Feel rozeszła się w ponad 200 tysiącach egzemplarzy, co jak na stan rynku fonograficznego w Polsce, było wynikiem kosmicznym. Dziś z tej popularności zostało niewiele.