• Informacje na temat:

  ile zarabia tomasz lis

Artykuły na temat: ile zarabia tomasz lis
 • Tomasz Lis znajdzie zatrudnienie w w gazecie Adama Michnika?

  Tomasz Lis (49 l.) rozpocznie współpracę z „Gazetą Wyborczą” i Adamem Michnikiem (69 l.)? Redaktor naczelny pisma bardzo by tego chciał i już teraz zaproponował koledze stanowisko!

 • Tomasz Lis znika z TVP, ale nie z mediów! Ma pomysł na dalszą karierę dziennikarską

  Tomasz Lis (49 l.) kończy pracę w Telewizji Publicznej, ale to nie oznacza, że całkiem zniknie z dziennikarskiego światka. Oprócz posady w „Newsweeku” i udziałów w jednym z portali internetowych ma też spróbować czegoś nowego.

 • Prokop: W telewizji zarabiamy za dużo

  ...telewizji wynagrodzenia są obniżane, Hanna Lis za prowadzenie "Panoramy" (dziesięć dyżurów w miesiącu) zgarnia podobno aż 30 tys. zł. Piotr Kraśko czy Tomasz Lis podobnie. Kamil Durczok, jeszcze jako(...). Zobaczcie, ile zarabiają polskie gwiazdy: Źródło: TVN Style/X-news...

 • Szokująco wysokie zarobki Lisa

  Na temat wynagrodzenia Tomasza Lisa krążą prawdziwe legendy. Ile tak naprawdę zarabia miesięcznie jeden z najpopularniejszych polskich publicystów?

 • Pensja Lisa będzie niższa o 20 tys.!

  Na skutek cięć po pensjach w telewizji publicznej, o jedną trzecią zmniejszy się pensja m.in. Tomasza Lisa (43 l.). Ile zarobi dziennikarz?

 • Tygodnik ujawnia prawdziwą twarz Agaty Dudy? To dla wielu może być szok!

  Tygodnik Tomasza Lisa w najnowszym numerze ujawnia kilka tajemnic z Pałacu Prezydenckiego.  Z artykułu dowiadujemy się m.in., że członkowie PiS-u kpią z prezydenta, nazywając go pobłażliwie(...) 'Newsweeka', ile dni prezydent spędził w ciągu trzech lat w Juracie, willi Promnik i zimowej rezydencji w Wiśle, Kancelaria Prezydenta nie odpowiedziała.  – Jemu się ta prezydentura naprawdę spodobała...

 • Kotulanka zmaga się od lat. Jej powrót do serialu wciąż jest niepewny. Większość aktorów wspiera ją w tej ciężkiej walce. Tylko jej serialowy mąż, Tomasz Stockinger domagał się w tabloidzie, aby scenarzyści w końcu coś postanowili, bo przez Agnieszkę ma mniej do grania (czyt. zarabia mniej pieniędzy). W tym roku bardzo głośno zrobiło się o gwiazdce Disneya, Miley Cyrus, która postanowiła, że...

 • Krezusi z telewizji

  Płacą im za lotność umysłu. Dlatego na ich programach telewizje zarobiły krocie. A oni umieją upomnieć się o swoje, gdy oglądalność rośnie. Talent talentem, ale negocjować też potrafią.