• Informacje na temat:

  ilona aleks hip

Artykuły na temat: ilona aleks hip
 • "Dla mnie nie istniejesz, jesteś nikim"

  .... Pierwsza para tego wieczoru, Bartek, który tańczy jazz i modern oraz Kasia specjalizująca się w tańcach towarzyskich, zatańczyli hip-hop. Choreografię pochwalił Agustin Egurrola, który jednak po tym(...) hiphopowca. Gwiazdami tego odcinka byli jednak Paulina i Kuba, którym wsparcia udzielił sam Garou. Tancerze wywarli tak wielkie wrażenie na Michale Pirógu, że juror wyskoczył zza swego biurka, podbiegł do...

 • "You Can Dance": Walka o półfinał

  W grze została już tylko szóstka tancerzy, którzy walczyć będą o stypendium w szkole tańca na Brodwayu, 100 tys. złotych i... po raz pierwszy w Polsce - cykl warsztatów prowadzonych przez najlepszych choreografów na świecie. W środę, 19 maja, podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Ania i Aleks.

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W programie zostało dziesięciu uczestników, którzy walczą o stypendium na Broadwayu. W środę, 5 maja, wieczorem podczas programu na żywo z rywalizacji odpadli Kasia Bień i - już po raz drugi - Adam Kościelniak.

 • Odpadli z "You Can Dance"!

  W tanecznym show z odcinka na odcinek jest coraz więcej emocji. W środę, 28 kwietnia, tancerze zaskoczyli widzów interpretacją jednego z dzieł Fryderyka Chopina. Z rywalizacji odpadli Bartek Woszczyński i Kasia Mieczkowska.