• Informacje na temat:

  ilona felicjańska modelka

Artykuły na temat: ilona felicjańska modelka
 • Ilona Felicjańska wzięła ślub w Londynie!

  Była modelka nie daje o sobie zapomnieć nawet na chwilę.  Niedawno media ekscytowały się jej perypetiami w Stanach Zjednoczonych, gdzie została aresztowała. Między Iloną ( sprawdź! ) a Paulem doszło do awantury i musiała interweniować policja. Trafili do aresztu na Florydzie na kilkanaście dni. Teraz kolejna sensacja. Okazuje się, że Felicjańska postanowiła wziąć ślub z biznesmenem i to...

 • "Celebrity Splash!": Felicjańska jako pierwsza odpadła, ale...

  Ilona Felicjańska jako pierwsza odpadła z show "Celebrity Splash!", ale piękne słowa Danuty Stenki, poruszonej postawą modelki, znaczyły dla niej więcej niż zwycięstwo. "Narodziłam się na nowo" - mówi uczestniczka programu.

 • Ilona Felicjańska przerwała milczenie! Szokujące, co wyznała!

  Ilona Felicjańska (46 l.) postanowiła zabrać głos po wybuchu afery z jej udziałem. Na swoim Facebooku zamieściła wpis, w którym prosi, by nie wierzyć amerykańskiej policji...

 • Ilona Felicjańska przygotowuje ciało do "Celebrity Splash"

  Ilona Felicjańska przyznaje, że wreszcie znalazła siłę i czas na to, by popracować nad swoją sylwetką. Regularnie ćwiczy pod okiem trenera i zdradza, że chce wymodelować ciało i poprawić kondycję nie tylko dla lepszego samopoczucia, lecz także w ramach przygotowań do programu "Celebrity Splash", w którym gwiazdy będą skakać do wody.

 • Ilona Felicjańska cieszy się z pandemii koronawrusa?! Szokujące słowa

  Chyba nikt nie spodziewał się, że pandemia koronawirusa może być dla kogoś powodem do radości. Okazuje się jednak, że Ilona Felicjańska (46 l.) i Paul Montana są wdzięczni za śmiercionośnego wirusa i - jak sami podkreślają - w końcu są szczęśliwi. Dlaczego? Nie uwierzycie!

 • Tatuaże Ilony Felicjańskiej. Co oznaczają?

  "Robienie tatuaży zakończyło się dla mnie wraz z moim rozwojem duchowym" - mówi Ilona Felicjańska. Jaskółka, motyl, ptak w otwartej klatce i niezapominajka są dla modelki symbolami poszukiwanej wolności, przemian i zamykania pewnych rozdziałów w życiu.

 • Ilona Felicjańska łamie prawo? Zaskakujące fakty i komentarz gwiazdy!

  ...względu na nieznajomość języka angielskiego.  Wszystko jednak skończyło się dobrze, dzięki serdecznym znajomym pary, którzy wpłacili sporą sumę pieniędzy, by Felicjańska i Montana mogli wyjść zza(...) oznajmił, że Felicjańska ma wydany przez sąd na Florydzie zakaz utrzymywania kontaktów z Montaną do czasu, aż sprawa nie zostanie wyjaśniona.  Jednak wygląda na to, że celebrytka nie ma zamiaru przejmować...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Ilona Felicjańska i Paul Montana: Będą nauczać innych na własnych błędach?

  Ilona Felicjańska (48 l.) i jej mąż mają już plan na przyszłość. Uda się?

 • UFly w Holandii: Czysta muzyczna przyjemność

  Poznańska grupa UFly ogłosiła, że w listopadzie ukaże się ich nowa płyta "Love Smugglers". W tym miesiącu zespół zagra też trzy koncerty w Holandii u boku tamtejszej formacji Kensington.

Zdjęcia na temat: ilona felicjańska modelka
Wideo na temat: ilona felicjańska modelka
 • Ilona Felicjańska komentuje "zdradę" narzeczonego

  Kiedy Ilona Felicjańska poznała Paula Montanę, uwierzyła, że znalazła mężczyznę na całe życie i zła karta nareszcie się odwróci. Niedawno jednak ten spokój mogły zakłócić zdjęcia, na których widać, jak narzeczony modelki rzekomo bawi się w jednym z warszawskich klubów z inną kobietą. Wiele osób natychmiast wróżyło rozpad związku. Jak była modelka komentuje fotki?

 • Ilona Felicjańska chciała się zabić!

  Ilona Felicjańska (44 l.) w programie Jakóbiaka wyznała, że z powodu swoich problemów kilkukrotnie miała myśli samobójcze. Jeden raz była już naprawdę krok od śmierci. "Byłam w szpitalu i mnie ratowano, ale skoro się nie udało, to może oznaczać, że najwyraźniej mam tutaj jeszcze coś do zrobienia" - wyznaje była modelka. Co doprowadziło Ilonę do tagiego stanu, że targnęła się na własne życie

 • Ilona Felicjańska wydaje nową książkę

  Swoją nową książkę Ilona Felicjańska kieruje do wszystkich osób borykających się z uzależnieniem, niekoniecznie od alkoholu. „Znalazłam klucz do szczęścia” to zapis jej pięcioletnich poszukiwań odpowiedzi na fundamentalne pytania. Modelka zawarła w niej własne doświadczenia oraz porady ekspertów.