• Informacje na temat:

  ilona felicjańska z partnerem

Artykuły na temat: ilona felicjańska z partnerem
 • Ilona Felicjańska dała kolejną szansę ukochanemu

  Ilona Felicjańska (45 l.) i jej partner pokonali kryzys w związku. Nie tylko sobie wybaczyli, ale wygląda też na to, że w końcu wezmą ślub, co jest swego rodzaju niespodzianką.

 • Gorzki i celebrytki w kontrowersyjnym teledysku na pomoc dla dzieci z autyzmem

  Sylwia Nowak w roli zagubionej kobiety, Marcela Leszczak w roli anioła, Ilona Felicjańska jako uwodzicielka i Agnieszka Orzechowska w roli wyuzdanego diabła. W takim składzie zrealizowane w weekend zostały zdjęcia do teledysku Gorzkiego z płyty "Inter Arma Caritas", z której dochody raper w całości przekazuje fundacji Nowa Nadzieja na rzecz terapii dzieci z autyzmem, w ramach organizowanej przez

 • Ilona Felicjańska o swoim partnerze: "Niski i brzydki!"

  Ilona Felicjańska (41 l.) postanowiła na łamach gazety zaprezentować wszystkim swojego nowego partnera. Wyznała, że to nie była miłość od pierwszego wejrzenia…

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Ilona Felicjańska ma nowego partnera!

  Iwona Felicjańska (43 l.) pochwaliła się znajomym na Facebooku, że znów jest zakochana.

 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .

 • Ilona Felicjańska tak bawi się na randce z ukochanym! Sięgnęła po kieliszek wina?

  Ilona Felicjańska (44 l.) w 2000 roku spowodowała wypadek samochodowy i okazało się, że prowadziła pod wpływem alkoholu. Wygląda na to, że już zapomniała o tej tragedii.

 • Ilona Felicjańska: Ukochany ją pogrąża?

  ..."Zostałam pobita we własnym domu, policjanci nie pokazali mi legitymacji, bo on zadzwonił" - ten dramatyczny wpis mocno zaniepokoił wszystkich fanów celebrytki. Ilona Felicjańska (45(...) formie... Ilona już następnego dnia wydała oświadczenie. "Chciałabym ogromnie przeprosić wszystkich za to, iż mój przekaz informacji zamieszczanych w sieci był niespójny, chaotyczny, a wielu z was...

 • Ilona Felicjańska: Kim jest jej nowy partner?

  ...na co dzień - Felicjańska na stałe mieszka w Warszawie, a jej ukochany nad morzem. Celebrytka ponoć nie chce chwalić się publicznie nowym związkiem. Myślicie, że jednak złamie się i zobaczymy ich...

 • Ilona Felicjańska z nowym facetem na Teneryfie!

  Ilona Felicjańska (41 l.) nie płacze już po rozstaniu z Yossarianem i układa sobie życie z nowym mężczyzną!

Zdjęcia na temat: ilona felicjańska z partnerem
Wideo na temat: ilona felicjańska z partnerem
 • Ilona Felicjańska bez oporów o urodzinach partnera: "wykonałam masaż!"

  Ilona Felicjańska (45 l.) zdradziła podczas rozmowy z naszym reporterem intymny szczegół. Kilka dni temu jej ukochany Paul Montana obchodził urodziny. Opisała ze szczegółami, jak spędzili ten wyjątkowy dzień. Modelka między innymi wykonała masaż!

 • Ilona Felicjańska: Mężczyzna, z którym byłam na Teneryfie to mój...

  Ciągle jestem singielką – twierdzi Ilona Felicjańska, zaprzeczając doniesieniom prasowym, że tuż po rozstaniu z Yossarianem Malewskim zaczęła nowy związek. Mężczyzna, który towarzyszył modelce(...) po to, by się wytłumaczyć, ale bawi mnie to, że media potrafią pisać własne scenariusze – mówi Ilona Felicjańska.

 • Felicjańska pokazała nowego faceta

  Ilona Felicjańska i jej partner Yossarian Malewski opowiedzieli w studiu "Dzień Dobry TVN" o swoim związku oraz o wspólnej walce z  alkoholizmem modelki. "Pomogło mi to, że Yossarian jest buddystą" - przyznała Felicjańska. Co jeszcze zdradzili? (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)