• Informacje na temat:

  ilona łepkowska jej seriale

Artykuły na temat: ilona łepkowska jej seriale
 • "Korona królów": Ilona Łepkowska: Zainteresowanie napędzają hejterzy

  Masową krytykę telenoweli "Korona królów" Ilona Łepkowska poczytuje za sukces. Jej zdaniem żadna inna produkcja telewizyjna nie spotkała się bowiem w ostatnich latach z tak dużym zainteresowaniem. Scenarzystka za niesłuszne uważa porównywanie nowej produkcji do takich hitów jak "Gra o tron", zwracając uwagę na inny charakter obu seriali.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Ilona Łepkowska poruszona wyznaniem Małgorzaty Rozenek o poronieniu!

  Ilona Łepkowska (65 l.) zaskoczyła swoim wyznaniem na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan (ok. 37 l.)...

 • Łepkowska kończy z serialami

  Ilona Łepkowska, scenarzystka takich produkcji, jak: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", kończy z serialami. Teraz będzie zajmować się jedynie scripts doctoringiem, czyli poprawianiem cudzych scenariuszy.

 • Ilona Łepkowska krytykuje aborcję Natalii Przybysz: "Najpierw miała ochotę na seks, a potem..."

  Ilona Łepkowska (63 l.) postanowiła skomentować wyznanie Natalii Przybysz (34 l.) dotyczące poddania się aborcji.

 • Łepkowska bez Zatorskiego

  Niepokonany duet scenariuszowo-producencki: Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka szykują kolejny hit - "Nie kłam, kochanie". Zabraknie jednak Ryszarda Zatorskiego, którego na reżyserskim fotelu zastąpi Piotr Wereśniak.

 • Ilona Łepkowska oszczędza na starość: W Polsce zdrowie dużo kosztuje!

  Życie jej nie rozpieszczało. Wszystko co osiągnęła, zawdzięcza ciężkiej pracy i uporowi. Dziś dla "królowej polskich seriali" najważniejsze jest "poczucie bezpieczeństwa finansowego", gdyż - jak mówi - na stare lata nie chce być ciężarem dla córki Weroniki.

 • Łepkowska jeszcze zaskoczy

  "Ja jeszcze was zaskoczę!" - powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów popularna scenarzystka Ilona Łepkowska ( "Nigdy w życiu!" , "Klan", "M jak miłość"), której filmy gromadzą w kinach i przed telewizorami miliony widzów. Autorka wyznała, że boi się tej oglądalnosci i nie zamierza angażować się w realizację dalszych losów Judyty, bohaterki "Nigdy w życiu!" . Dodała jednak, że zrobi kiedyś

 • "Barwy szczęścia": Królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska, kończy 60 lat!

  ...- Kobiety z mojego rocznika mogą już iść na emeryturę – powiedziała niedawno Ilona Łepkowska. W piątek - 11 lipca - autorka scenariuszy najpopularniejszych polskich seriali kończy 60 lat... Ale wcale nie zamierza zostać emerytką!

 • Ł jak... Łepkowska

  "Niewinność i panika", "Sztuka zamiatania pod dywan", "Padół łez", "Analfabeci", "Nocą, w ciemnym domu, gdzieś na świecie", "Kobieta znana, by nie rzec: publiczna" - to rozdziały, z jakich składa się książka "Ł jak Łepkowska".

Zdjęcia na temat: ilona łepkowska jej seriale
Wideo na temat: ilona łepkowska jej seriale
 • Ilona Łepkowska o "Stuleciu Winnych"

  czegoś, czego jeszcze nie robiłam. Widziałam już pierwsze trzy odcinki i myślę, że jest to coś, co może się spodobać widzom - mówi Ilona Łepkowska o swoim nowym projekcie "Stulecie Winnych".

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Jej droga

  Luna i Amar to kochająca się para młodych Bośniaków, która musi stawić czoła przeciwnościom losu zagrażającym ich związkowi. Dowiadują się, że aby zachować nadzieję na upragnione dziecko, powinni porzucić rozrywkowy tryb życia. Co gorsza, Amar zostaje zwolniony z pracy za nadużywanie alkoholu. Załamanemu mężczyźnie pomocną dłoń podaje kolega z wojska, który przeszedł na wahabizm - radykalną odmianę islamu. Pozornie niewinna praca nauczyciela informatyki sprawia, że również Amar odnajduje sens...

Dyskusje na temat: ilona łepkowska jej seriale