• Informacje na temat:

  ilona łepkowska scenarzystka

Artykuły na temat: ilona łepkowska scenarzystka
 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Wiosną 2019 roku na ekranach telewizyjnej Jedynki zagości serial "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu została Ilona Łepkowska.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Ilona Łepkowska miała wypadek! "Nie miałam szans, uderzyłam go mimo próby hamowania"

  Ten dzień Ilona Łepkowska (65 l.) zapamięta na długo. W drodze do telewizji scenarzystka miała wypadek, który nie skończył się happy endem.

 • Ilona Łepkowska o miłości

  Ilona Łepkowska o tworzeniu fabuł wie chyba wszystko - w końcu to dzięki niej miliony Polaków śledzi codziennie perypetie bohaterów "M jak miłość" i "Barw szczęścia" , nie wspominając już o takich(...) scenarzystka.

 • Ilona Łepkowska po fali krytyki wydała oświadczenie

  Ilona Łepkowska (64 l.) wzięła udział w dyskusji na temat molestowania seksualnego, gwałtów, aktów pedofilskich i akcji #metoo. Co ciekawe, podczas rozmowy scenarzystka jako jedyna bagatelizowała problem, podważając wiarygodność ofiar.

 • Łepkowska szuka problemów

  Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka serial u "Barwy szczęścia", który oglądać będziemy mogli od września w "Dwójce" twierdzi, że inspiracji szuka przede wszystkim w ludziach, których spotyka. Nie są to tylko osoby z bliskiego otoczenia.

 • "Korona królów": Ilona Łepkowska: Zainteresowanie napędzają hejterzy

  Masową krytykę telenoweli "Korona królów" Ilona Łepkowska poczytuje za sukces. Jej zdaniem żadna inna produkcja telewizyjna nie spotkała się bowiem w ostatnich latach z tak dużym zainteresowaniem. Scenarzystka za niesłuszne uważa porównywanie nowej produkcji do takich hitów jak "Gra o tron", zwracając uwagę na inny charakter obu seriali.

 • Łepkowska w "Szkle kontaktowym"

  Ilona Łepkowska, scenarzystka wielu popularnych polskich seriali , zadebiutuje jako komentatorka wydarzeń w programie "Szkło kontaktowe".

 • Ilona Łepkowska wściekła! Grzmi na Facebooku: Skurwy***y

  Ilona Łepkowska (63 l.) przeżywa prawdziwy horror. Na jej działce pojawiły się ślimaki, które konsumują plony królowej polskich seriali.

 • Łepkowska kończy z serialami

  Ilona Łepkowska, scenarzystka takich produkcji, jak: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", kończy z serialami. Teraz będzie zajmować się jedynie scripts doctoringiem, czyli poprawianiem cudzych scenariuszy.

Zdjęcia na temat: ilona łepkowska scenarzystka
Wideo na temat: ilona łepkowska scenarzystka
 • Ilona Łepkowska o śmierci Pyrkosza: Był ciężko chory!

  w hitowym "M jak miłość". Okazuje się jednak, że ze zdrowiem Pyrkosza nie było ostatnio najlepiej! Aktor w ciężkim stanie trafił do szpitala, o czym opowiedziała scenarzystka Ilona Łepkowska w TVN 24. "Wiedziałam, że był ciężko chory i był w szpitalu. Cały czas była nadzieja, że jednak wróci. Piękna, ciepła postać, wspaniały aktor, dowcipny człowiek" - powiedziała scenarzystka. (TVN24/x-news)

 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Ilona Łepkowska: Akcja #metoo doprowadzona jest do absurdu

  Ilona Łepkowska nie umieściła motywu związanego z #metoo w filmie "Miszmasz, czyli kogel mogel 3". Scenarzystka ma krytyczny stosunek do tej akcji. Sądzi, że niektóre przypadki opisywane przez kobiety w Internecie nie powinny być utożsamiane z molestowaniem seksualnym. Uważa, że są rzeczy gorsze niż dwuznaczne komentowanie damskich wdzięków przez mężczyzn. Zdecydowanie nie akceptuje za to

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

Dyskusje na temat: ilona łepkowska scenarzystka