• Informacje na temat:

  ilona lepkowska seriale

Artykuły na temat: ilona lepkowska seriale
 • Ilona Łepkowska poruszona wyznaniem Małgorzaty Rozenek o poronieniu!

  Ilona Łepkowska (65 l.) zaskoczyła swoim wyznaniem na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan (ok. 37 l.)...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska opiekunem serialu

  Wiosną 2019 roku na ekranach telewizyjnej Jedynki zagości serial "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu została Ilona Łepkowska.

 • Oświadczenie Ilony Łepkowskiej

  W związku z opublikowaniem przez nas wywiadu, jakiego Ilona Łepkowska udzieliła radiu RMF FM, otrzymaliśmy oświadczenie scenarzystki.

 • Ilona Łepkowska o swoich "serialowych dzieciach"

  Matka sukcesu "Radia Romans", "Klanu", "Na dobre i na złe", "M jak miłość", a ostatnio opiekunka literacka nowego serialu, dumy prezesa Telewizji Polskiej Jacka Kurskiego, "Stulecie Winnych". Ilona(...) nowy projekt TVP - "Stulecie winnych"? Ilona Łepkowska: - Lubię robić rzeczy nowe. Nie chcę zamykać się w serialach obyczajowych, współczesnych, w telenowelowych, więc kiedy zaproponowano mi pracę...

 • Ilona Łepkowska o miłości

  Ilona Łepkowska o tworzeniu fabuł wie chyba wszystko - w końcu to dzięki niej miliony Polaków śledzi codziennie perypetie bohaterów "M jak miłość" i "Barw szczęścia" , nie wspominając już o takich archiwalnych przebojach serialowych jak " "Klan" czy "Na dobre i na złe" . Nic tak nie przyciąga widzów jak perypetie miłosne - zawody i chwile szczęścia - ich ulubionych bohaterów, twierdzi

 • Ilona Łepkowska i Agnieszka Pilaszewska pogodziły się po latach!

  ...dwóch znanych postaci w świecie polskich seriali. Ilona Łepkowska (65 l.) i Agnieszka Pilaszewska (54 l.) długo nie miały ze sobą kontaktu. Na szczęście, to już przeszłość. - Panie rozmawiały ze sobą(...). Kamienny dom otoczony wielkim ogrodem należy do ukochanego Ilony, architekta Czesława Bieleckiego. Sam go zaprojektował i przez lata budował. Wiele z roślin oraz warzywnik Ilona zasadziła sama...

 • Łepkowska kończy z serialami

  Ilona Łepkowska, scenarzystka takich produkcji, jak: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", kończy z serialami. Teraz będzie zajmować się jedynie scripts doctoringiem, czyli poprawianiem cudzych scenariuszy.

 • Ilona Łepkowska: W jej domu dzieją się niezwykłe rzeczy!

  Ilona Łepkowska (64 l.) i jej mąż Czesław Bielecki (71 l.) w swojej posiadłości goszczą teraz tłumy...

 • Łepkowska szuka problemów

  Ilona Łepkowska, scenarzystka i producentka serial u "Barwy szczęścia", który oglądać będziemy mogli od września w "Dwójce" twierdzi, że inspiracji szuka przede wszystkim w ludziach, których spotyka. Nie są to tylko osoby z bliskiego otoczenia.

Zdjęcia na temat: ilona lepkowska seriale
Wideo na temat: ilona lepkowska seriale