• Informacje na temat:

  ilona łepkowska szklo kontaktowe

Artykuły na temat: ilona łepkowska szklo kontaktowe
 • Łepkowska poprowadzi program

  Królowa seriali Ilona Łepkowska poprowadzi program w telewizji... Dlaczego właśnie ona? W ramach równouprawnienia...

 • Królowa seriali odchodzi

  ...oglądać w programie "Szkło kontaktowe" w stacji TVN24, w którym komentowane są najważniejsze wydarzenia polityczne. Okres serialowego scenopisarstwa Ilona Łepkowska zamyka wydaniem książkowego(...)Kto nie zna takich serialowych hitów jak: "M jak miłość" , "Na dobre i na złe" czy "Barwy szczęścia" ? Autorką scenariuszy do tych uwielbianych przez Polaków produkcji jest Ilona Łepkowska...

 • Łepkowska nie jest już niezbędna

  Królowa polskiej komedii romantycznej - Ilona Łepkowska - nie jest już współproducentką "M jak miłość". "Nie jestem już tam niezbędna" - tłumaczy scenarzystka.

 • Łepkowska w "Szkle kontaktowym"

  Ilona Łepkowska, scenarzystka wielu popularnych polskich seriali , zadebiutuje jako komentatorka wydarzeń w programie "Szkło kontaktowe".

 • Urodzinowe "Szkło kontaktowe"

  W poniedziałek, 25 stycznia, z okazji piątych urodzin, zostanie zaprezentowane specjalne wydłużone wydanie jednego z najpopularniejszych programów TVN24 - "Szkło kontaktowe". Twórcy programu przygotowali sporo atrakcji.

 • Rezygnuje z seriali

  Choć długie seriale przyniosły Ilonie Łepkowskiej wielką popularność, scenarzystka nie chce ich już dłużej wymyślać.

 • Odeszła z "M jak miłość"

  Królowa polskiej komedii romantycznej - Ilona Łepkowska - nie jest już współproducentką "M jak miłość". "Nie jestem już tam niezbędna" - tłumaczy scenarzystka.

 • Aktor Borys Szyc, kompozytor Piotr Rubik i dziennikarze Tomasz Lis, Grzegorz Miecugow oraz Tomasz Sianecki znaleźli się w gronie laureatów tegorocznych Wiktorów - nagród dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych przyznanych w niedzielę, 3 czerwca, w Warszawie.

Wideo na temat: ilona łepkowska szklo kontaktowe
 • Felix, Net i Nika oraz teoretycznie możliwa katastrofa

  Gimnazjaliści Felix, Net i Nika przeżywają podczas wakacji niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne. Towarzyszy im Manfred, program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. Podczas swoich przygód młodzi bohaterowie napotykają wiele trudności i niebezpieczeństw, ale siła ich przyjaźni i nadzwyczajne umiejętności pomagają im wyjść cało z największych opresji.

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Kołysanka

  Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego ("Seksmisja", "Kiler", "Ile waży koń trojański"), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. "Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem...