• Informacje na temat:

  ilona ostrowska i jej mąż

Artykuły na temat: ilona ostrowska i jej mąż
 • Ilona Ostrowska wyjdzie za mąż?!

  Wydawało się, że nie będzie w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie, a już na pewno wyjść za mąż. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Ilona Ostrowska (44 l.), czyli Lucy z serialu "Ranczo", planuje w swoim życiu bardzo poważne zmiany!

 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.

 • Ilona Ostrowska: Odważna kobieta o dwóch twarzach!

  Wydawało jej się, że jest silna, ale los jej nie oszczędził. Ilona Ostrowska Potrafiła podnieść się z porażek i zbudować na nowo. Teraz mierzy się z kolejnym trudnym wyzwaniem.

 • Koniec z miłością. Czas na przyjaźń?

  Po siedmiu latach małżeństwa Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch wzięli rozwód. Choć to bardzo przykra chwila, chyba obydwoje wreszcie odetchnęli z ulgą.

 • Ilona Ostrowska na spacerze z nowym partnerem!

  Ilona Ostrowska (41 l.) po rozwodzie z Jackiem Borcuchem w końcu jest szczęśliwa. U jej boku pojawił się nowy mężczyzna...

 • Teksański akcent Pazury

  Wszyscy fani serial u "Ranczo" niecierpliwie czekają na kinową odsłonę opowieści o sympatycznych Wilkowyjach. Ważną nową postacią w filmie będzie pojawiający się nagle mąż Lucy (Ilona Ostrowska) - Louis (Radosław Pazura).

 • Maciej Myszkowski i Ilona Ostrowska: między nimi iskrzy! Co na to Justyna Steczkowska?!

  Kilka dni temu odbyła się uroczysta prezentacja trzeciej edycji hitu TVN "Agent - Gwiazdy". Obecni byli wszyscy uczestnicy, ale największą uwagę fotoreporterów przykuli mąż Justyny Steczkowskiej, Maciej Myszkowski, i aktorka Ilona Ostrowska (43). Pozowali do zdjęć, przytulając się, uśmiechając do siebie i obdarzając czułościami! Co to oznacza? Przypomnijmy, że w kwietniu ubiegłego roku Justyna...

 • Rozwód gwiazdy "Rancza"

  Ilonie Ostrowskiej wiedzie się świetnie w życiu zawodowym. W osobistym - gorzej. Złożyła pozew o rozwód!

 • Ilona Ostrowska ma nowego faceta?

  ...i niebieskimi gumkami. On trzyma dłoń na jej ramieniu. Rozmawiają, śmieją się. Później pokazują sobie jakiś obiekt w oddali, a w drodze powrotnej obejmują się czule. To Ilona Ostrowska z przyjacielem. Czyżby aktorka znalazła nową miłość?" - zastanawia się "Życie na Gorąco". Byłaby to wspaniała wiadomość, gdyż życie w ostatnich latach jej nie rozpieszczało. Kiedy 6 lat temu dowiedziała się, że jej mąż...

 • "Ranczo": Lucy w więzieniu!

  Lucy (Ilona Ostrowska) w więzieniu! Suchy chleb i cela dzielona z kobietami lekkich obyczajów - taka rzeczywistość czeka na Lucy w areszcie.