• Informacje na temat:

  ilona ostrowska urodziła

Artykuły na temat: ilona ostrowska urodziła
 • Tuż przed świętami gwiazda serialu "Ranczo" urodziła upragnionego syna!

 • Ilona Ostrowska: Trzeba się jakoś dogadać

  Ilona Ostrowska ("Tulipany", "Ile waży koń trojański?", "Ranczo", "Bez tajemnic") bardzo długo nie mogła pogodzić się z tym, że jej mąż, reżyser Jacek Borcuch, odszedł szukać szczęścia u boku innej kobiety. Okazuje się, że aktorka - choć od jej rozstania z mężem minęły niedawno 4 lata - wciąż go kocha.

 • Ilona Ostrowska: Odważna kobieta o dwóch twarzach!

  Wydawało jej się, że jest silna, ale los jej nie oszczędził. Ilona Ostrowska Potrafiła podnieść się z porażek i zbudować na nowo. Teraz mierzy się z kolejnym trudnym wyzwaniem.

 • Pokochały ją miliony widzów

  Kiedy reżyser "Rancza" zobaczył ją na castingu, bez namysłu stwierdził: - Mam Lucy! To jest ona! I jak się okazało - nie pomylił się. Postać młodej Amerykanki polskiego pochodzenia, w którą wciela się Ilona Ostrowska, pokochały miliony widzów.

 • Ilona Ostrowska: Teraz może być jej naprawdę ciężko!

  Ilona Ostrowska (41 l.) po porodzie promienieje. Chociaż wygląda na to, że na ojca dziecka nie będzie mogła w najbliższym czasie zbytnio liczyć!

 • "Ranczo" po raz czwarty

  Serial "Ranczo", najprawdopodobniej po fabularnym filmie "Ranczo Wilkowyje", zyskuje sobie coraz większe grono wiernych widzów, więc wszystko wskazuje na to, że z panią Lucy, "Kusym" wójtem, księdzem i innymi postaciami z elity gminy Wilkowyje telewidzowie spotkają się w czwartym sezonie serial u.

 • "Na dobre i na złe": Ilona Ostrowska traktuje macierzyństwo jak... rolę!

  Ilona Ostrowska, czyli Kasia Smuda z "Na dobre i na złe", która kilkanaście miesięcy temu po raz drugi została mamą, uważa, że macierzyństwo to najpiękniejsza rola, jaką dostała od losu. - Bycie mamą... Kocham ten stan! - mówi.

 • W Wilkowyjach pierwszy ślub. Kto wypowie sakramentalne "tak"? Niestety jeszcze nie Kusy i Lucy.

 • ...występuje trzy lata młodsza Ilona Ostrowska, studentka z Wrocławia. "Bo w ogrodzie rośnie pnącze, w dzikim winie świat się plącze. Mógłbym z tobą w winie ginąć i osłonę winną zwinąć" - śpiewa Tomek(...), pływają w morzu. Łączy ich aktorska pasja, godzinami rozmawiają o swoich marzeniach. Spędzają razem resztę wakacji. Dla Tomka Ilona rozstaje się ze swoim chłopakiem. Tomasz i Ilona byli parą ponad cztery...

 • Rewolucyjne zmiany w "Ranczu"

  W czwartej serii "Rancza", do której zdjęcia rozpoczęły się w czerwcu, szykują się rewolucyjne zmiany - zapowiadają twórcy serial u.

Zdjęcia na temat: ilona ostrowska urodziła
Wideo na temat: ilona ostrowska urodziła
 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Kołysanka

  Najnowsza komedia mistrza gatunku - Juliusza Machulskiego ("Seksmisja", "Kiler", "Ile waży koń trojański"), który tym razem postanowił stworzyć przewrotną mieszankę: połączyć humor z elementami grozy. "Kołysanka" będzie inteligentną i nietypową komedią, która proponuje widzom oryginalną zabawę konwencjami. W zagadkowych okolicznościach znikają kolejno mieszkańcy i goście pewnej malowniczej miejscowości. Atmosfera, jak w najlepszych filmach sensacyjnych, gęstnieje ze sceny na scenę, a motorem...

Dyskusje na temat: ilona ostrowska urodziła