• Informacje na temat:

  imię dziecka sochy

Artykuły na temat: imię dziecka sochy
 • Małgorzata Socha urodziła. Zdradziła imię dziecka

  Aktorka radosną nowinę przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując zdjęcie rączki i dziękując jednocześnie personelowi prywatnego szpitala, gdzie przyszło jej rodzić. To trzecie dziecko Sochy - ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim ma już dwie córki: Zosię i Basię. W wywiadach podkreślała jednak, że chciałaby mieć syna. Marzenie to w końcu się spełniło. "Staś dołączył do...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Zaskoczenie! Syn Małgorzaty Sochy będzie nosił imię... Konfacel?!

  Gośka Socha (38 l.) przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka. W poniedziałek w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy przedporodowej. Nieoczekiwanie zaczęto plotkować również o imieniu dla malucha.

 • Najlepsze sequele 2015

  16 stycznia na ekranach kin zadebiutuje druga część "Wkręconych". To jeden z wielu sequeli, które zafundują nam w tym roku polscy i zagraniczni twórcy. Wybraliśmy dwanaście spośród nich, które wzbudzają wśród kinomanów najwięcej emocji.

 • Przyłapali Sochę ze zdjęciem USG! To jednak nie będzie Konfacel!

  Gośka Socha (38 l.) przygotowuje się do narodzin trzeciego dziecka. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy przedporodowej. Nieoczekiwanie zaczęto plotkować również o imieniu dla malucha. Sporo zamieszania wywołał jednak napis na ścianie, który - według internautów - oznacza imię, jakie Małgorzata postanowiła nadać swojemu trzeciemu potomkowi. Brzmi ono... Konfacel. Oznaczałoby to, że...

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

 • Małgorzata Socha urodziła

  Małgorzata Socha (33 l.) urodziła córkę. Dziewczynka będzie nosić imię Zofia.

 • Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  Rafał - tak miał na imię chłopak, który jako pierwszy pocałował Małgorzatę Sochę. Całusem obdarował ją w przedszkolu. Teraz aktorki nie peszą nawet pocałunki na planie filmowym.

 • "Przyjaciółki": Pierwszy pocałunek Małgorzaty Sochy

  Rafał - tak miał na imię chłopak, który jako pierwszy pocałował Małgorzatę Sochę. Całusem obdarował ją w przedszkolu. Teraz aktorki nie peszą nawet pocałunki na planie filmowym.

 • Socha namawia do macierzyństwa

  Małgorzata Socha trzy miesiące po urodzeniu córeczki Zosi powróciła do pracy. Gra w serialach "Na Wspólnej" i "Przyjaciółki". Młoda mama tryska energią i szczęściem.