• Informacje na temat:

  imię syna kate i williama

Artykuły na temat: imię syna kate i williama
 • Takie imię otrzyma "royal baby"? Zaskakujące informacje o trzecim dziecku Kate i Williama!

  W poniedziałek (23 kwietnia 2018 r.) księżna Kate i książe William powitali na świecie swoje trzecie dziecko. Jakie wybrali imię dla chłopca? Tego jeszcze nie zdradzili, ale bukmacherzy mają już swoje typy!

 • "Spicetka" ma córeczkę!

  W niedzielę rano (10 lipca) znana z zespołu Spice Girls wokalistka Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama, urodziła w szpitalu w Los Angeles ich czwarte dziecko.

 • To już oficjalne! Tak nazywa się syn księżnej Kate i księcia Williama

  Wreszcie oficjalnie ogłoszono, jakie imiona nosić będzie trzecie dziecko księżnej Kate (36 l.) i księcia Williama (35 l.). Para jest już rodzicami księcia George'a oraz księżniczki Charlotte, a do tej wesołej gromadki dołączył... książę Louis!

 • Oscarowa noc w INTERIA.PL!

  W sali Hollywood & Highland Kodak Theatre w Los Angeles rozpoczęła się jubileuszowa, 75. ceremonia rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Faworytem rywalizacji najważniejsze nagrody światowego kina, jest musical "Chicago" Roba Marshalla . Film nominowany jest w aż trzynastu kategoriach! Zapraszamy na relację z uroczystości wręczenia Oscarów na stronach INTERIA.PL!

 • Istne szaleństwo! Imię i zdjęcie syna księcia Harry'ego i Meghan

  ...z tematów, którym żyje prasa, jest imię syna księcia i księżnej. Zostało ono już wybrane, lecz nie jest jeszcze podane do informacji publicznej. A to pozostawia pole do spekulacji.  Według jednej z teorii(...). Stworzył go na podstawie analizy zdjęć Meghan i Harry'ego. Trzeba wspomnieć, że wcześniej rysował już dzieci Kate i Williama, jeszcze zanim te przyszły na świat. I rysunki te były bardzo bliskie...

 • Księżna Kate i książę William znają płeć dziecka! Wybrali już także imię!

  Komentarzom na temat trzeciej ciąży księżnej Kate (35 l.) nie ma końca. Cała Wielka Brytania czeka w napięciu na wiadomość o płci dziecka i wybranym przez rodzinę imieniu!

 • Księżna Kate wściekła na księcia Williama? "Jest bardzo zła..."

  Książę William (36 l.) przebywa w Jordanii, gdzie odbywa podróż w imieniu rodziny królewskiej. Nie towarzyszy mu żona. Okazuje się, że Kate (36 l.) musiała zostać z malutkim synem. Jej mąż wygadał się, że odpuszczenie wizyty na Bliskim Wchodzie nie przyszło jej łatwo...

 • Księżna Kate powraca do obowiązków po urlopie macierzyńskim

  Księżna Kate (36 l.) po kilkumiesięcznym urlopie macierzyńskim powraca do swoich obowiązków. Na początek wraz z dziećmi wzięła udział w lekcji na świeżym powietrzu. Na miejscu nie mogło zabraknąć fotoreporterów.

 • Księżna Kate zaczęła rodzić! Pod szpitalem gromadzą się tłumy Brytyjczyków!

  Pałac Kensigton poinformował, że księżna Kate została przyjęta do szpitala. Zaczęła się bowiem akcja porodowa. Kate i książę William oczekują na przyjście na świat swojego trzeciego dziecka. Para ma już syna i córkę...

 • Księżna Kate jak księżna Diana. Tylko spójrzcie na te sukienki!

  Księżna Kate (36 l.) w dyskretny sposób oddała hołd księżnej Dianie. Po wyjściu ze szpitala założyła podobną sukienkę, jak matka księcia Williama po urodzeniu Harry'ego. Sami spójrzcie na zdjęcia!