• Informacje na temat:

  imię zajac aktorki

Artykuły na temat: imię zajac aktorki
 • Aneta Zając i Wojciech Błach: Jak ułożą swoje życie?

  ...z rodzicami, którzy pomagali jej w wychowywaniu bliźniaków. Nowy apartament bardzo spodobał się znajomym aktorki - wszyscy chwalą ją za dobry gust, bo wiedzą, że sama urządzała wnętrza. Cieszą się razem(...) aktorki) W.B. P.S. Kwiaty, drzewa z Powiśla... dziękuję - takie życzenia wysłał Anecie w dniu jej 33. urodzin 19 kwietnia Wojciech Błach (42 l.) i dołączył do nich zdjęcie kwitnących jabłoni. Aktorka...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Tak Sandra Kubicka potraktowała psa. Skandaliczne zachowanie!

  .... Opozda przygarnęła Fortunę i specjalnie dla niej zmieniła swoje wakacyjne plany, gdyż w niektórych hotelach nie było pozwolenia na wizytę z pupilem. Dla aktorki nie stanowiło to jednak problem...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  - Nie mam w sobie genu rywalizacji i wyścig po zwycięstwo w programie mnie nie interesuje - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz, która występuje w telewizyjnej produkcji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Udział w tym show to dla mnie wspaniała zabawa i ogromna przyjemność - dodaje aktorka, najbardziej znana z serialu "M jak miłość".

 • "Druga szansa": Dramat w milczeniu

  Ten sezon „Drugiej szansy” porusza trudny temat molestowania. Dlaczego twórcy serialu postanowili się nim zająć? Co zrobić, jeśli ten problem kogoś bliskiego?

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli ślub!

  Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W tym wyjątkowym dniu towarzyszyła im córka, która również wtedy została ochrzczona. Aktor na Instagramie pochwalił się pięknym zdjęciem z uroczystości. Jego żona przy okazji zdradziła imię córeczki.

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska-Pela boi się macierzyństwa?

  ...w szkole tańca - opowiada. Na szczęście po pierwszym trymestrze samopoczucie aktorki bardzo się poprawiło. Dziś może po prostu cieszyć się błogosławionym stanem, czekając na upragnionego potomka(...) zdecydować, jakie imię dać córeczce.

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?