• Informacje na temat:

  imieniem chloe

Artykuły na temat: imieniem chloe
 • "13 powodów": W drugim sezonie pojawi się siedem nowych postaci

  ...("Tyrant") jako cheerleaderka Chloe; Bryce Cass ("The Night Shift") jako jeden z uczniów imieniem Cyrus; Chelsea Alden ("American Horror Story: Roanoke") jako siostra Cyrusa, Mackenzie; Samantha Logan ("The...

 • Chloe Sevigny u Agnieszki Holland

  Agnieszka Holland ( "Tajemniczy ogród" , "Julia wraca do domu" ) przygotowuje się do produkcji nowego filmu. Będzie to historyczna opowieść o miłości cara Piotra Wielkiego i Marty Skavronskiej, późniejszej carycy Katarzyny I. W roli głównej wystąpi Chloe Sevigny ( "Manderlay" , "Broken Flowers" ) - podaje strona internetowa polskiej artystki.

 • Eksplozja czarnego kryptonitu sprawia, że Lex zmienia się w dwie osoby, gdy uwolniona zostaje jego mroczna osobowość o imieniu Alexander. Lex zostaje uwięziony w swoim domu, podczas gdy Alexander wprowadza w życie swoje złowrogie plany. Nie zawaha się nawet podjąć próby zabójstwa Clarka i Chloe, gdy ci wpadną na trop jego tajemnicy.

 • Kryzysowa narzeczona

  "Chloe" , reż. Atom Egoyan, USA, Kanada, Francja 2009, dystrybucja: Syrena Film, premiera kinowa: 12 listopada 2010

 • "Lucyfer": Lucyfer Morningstar w czwartej odsłonie. Zwiastun i zdjęcia z nowych odcinków

  ..., jak Chloe zobaczyła jego diabelską twarz. A teraz czeka go nowe wyzwanie: Ewa, pierwsza grzesznica, wróciła. Czy pragnie zemsty za to, że wywabił ją z raju dawno, dawno temu, czy może... czegoś...

 • Jude Law zagra u Martina Scorsese

  Dwaj brytyjscy aktorzy: Jude Law i Christopher Lee dołączyli do obsady najnowszego filmu Martina Scorsese "The Invention of Hugo Cabret".

 • "Agenci T.A.R.C.Z.Y.": Gdzie jest Simmons?

  Chloe Bennet (Skye), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Clark Gregg (Phil Coulson) i Luke Mitchell zdradzili kilka szczegółów nadchodzącej serii i podzielili się z dziennikarzami swoim wrażeniami(...). artefakt doprowadził do zniknięcia młodej naukowiec i burzy na forach internetowych. Co stało się z Jemmą? Odpowiedź na to pytanie znają już Elizabeth i Chloe Bennet. "Nie spodziewałam się takiego...

 • Weekend z gwiazdami

  Trzy historyczne postaci wracają w tym tygodniu na ekrany kin. "Hitchock" to opowieść o powstawaniu arcydzieła mistrza suspensu - "Psychozy", z kolei "Weekend z królem" ujawnia sekrety romansu amerykańskiego prezydenta Franklina Delano Roosvelta (Bill Murray) z kuzynką. W polskim obrazie "Być jak Kazimierz Deyna" imię po słynnym piłkarzu dostaje zaś główny bohater filmu.

 • Tajemnice Smallville

  ...ojcem Jor-El(TERENCE STAMP), który informuje go, że Clark musi tam zostać, by przygotować się do ocalenia planety. Tymczasem do Fortecy zostaje przeniesiona także Chloe i niemal zamarza. Clark(...) Smallville statku kosmicznego z dwójką Kryptonian na pokładzie. Obcy niszczą część miasta w poszukiwaniu Clarka, którego znają pod imieniem Kal-El.

 • Martin Scorsese kręci w 3D

  Swój kolejny film - ekranizację książki dla dzieci "The Invention of Hugo Cabret" autorstwa Briana Selznicka - Martin Scorsese zrealizuje w technice 3D - poinformował magazyn "Variety".