• Informacje na temat:

  imiona dzieci polskich gwiazd

Artykuły na temat: imiona dzieci polskich gwiazd
 • Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  ...) płynie nie tylko krew polska, ale również węgierska i słowacka. Nietypowe imię gwiazda zawdzięcza ojcu - Tiborowi. - To jest słowackie imię, bo mój ojciec jest Słowako-Węgrem - przyznała Lenska(...) marzenia" czy "Rancza". 32-letnia aktorka często dubbinguje też bajki dla dzieci. Gracja Niedźwiedź pochodzi z Przemyśla. Ukończyła studia aktorskie na PWST w Krakowie. Kilka lat związana z Teatrem...

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Okazuje się, że nadawanie pociechom dość osobliwych imion to nie tylko domena zagranicznych gwiazd. Nasze rodzime sławy też mają sporą wyobraźnię. Zobaczcie więc najdziwniejsze imiona dzieci znanych rodziców!

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Jeśli wydaje Wam się, że imiona dzieci polskich gwiazd, takie jak Alikia Ilia czy Etiennette, brzmią dziwnie, sprawdźcie, jak hollywoodzcy aktorzy czy piosenkarze nazwali swoje pociechy! Wśród nich m.in. Jabłko, Dżins, Północ oraz wiele nazw krain geograficznych!

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  Już 8 maja usłyszymy Małgorzatę Kożuchowską w nominowanej do Oscara animacji "Sekrety morza". Aktorka wyznaje, że praca przy tym tytule poruszyła w niej czułą strunę i rekomenduje ją rodzicom, którzy świadomie wybierają filmy dla swoich dzieci.

 • Leszek Teleszyński: Skandal w imię miłości

  ...próby czasu. Para rozwiodła się. Ona wróciła do rodzinnego Krakowa, poświęcając się dziecku. On znalazł szczęście u boku drugiej żony Joli. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Olaf Lubaszenko chciałby być... pingwinem

  Od 2 maja w kinach można oglądać przezabawną animację "Ups! Arka odpłynęła..." - komedię o zwierzakach-pluszczakach, które nie załapały się na arkę, bo... nie było ich na liście. Przy okazji nagrywania dubbingu do filmu, gwiazdy polskiej wersji językowej postanowiły ujawnić swoje "wewnętrzne zwierzę".

 • Natalia Siwiec urodziła! Znamy płeć i oryginalne imię dziecka!

  ...sobie wiele polskich gwiazd. Siwiec rodziła przez cesarskie cięcie.  Gratulujemy! 

 • Joanna Kulig: Ona jest szalona

  - Nie obśmiewamy, nie krytykujemy. Pokazujemy historię dwójki ludzi i opowiadamy o fenomenie disco polo z lat dziewięćdziesiątych. Chcieliśmy nakręcić rozrywkowy film i myślę, że to nam się udało - mówi Joanna Kulig. W debiucie Macieja Bochniaka "Disco polo" aktorka zagrała Ankę, która na scenie przybiera imię Gelsonina i czaruje mężczyzn melodyjnymi piosenkami o miłości.

Zdjęcia na temat: imiona dzieci polskich gwiazd
Wideo na temat: imiona dzieci polskich gwiazd
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....

Dyskusje na temat: imiona dzieci polskich gwiazd
 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Lepiej Brajanek, Oskarek, Jessica albo inny Denis pięknie i na czasie pasują do polskich nazwisk. Dziwne imiona domeną patologii wiem co mówię pracuje z dziećmi z placówek opiekuńczo wychowawczych. Ma to podłoże psychologiczne rodzice tych dzieci myślą że zapewnią im lepszy start, że będą się wyróżniać i coś osiągną w życiu ,a to tylko imię..Dziecko niewinne , że rodzice głupi...

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Moja babcia Stanisława była jednym z piętnaściorga dzieci. Dwóch synów i dwie córki nosiły to imię. Po kolei, bo siedmioro nie dożyło dorosłości. Prawnuczka urodziła się 8 maja (imieniny Stanisława) i dostała drugie imię po prababciach, bo i babcia bratowej była Stasią.

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  to bardzo ładne imię - w brzmieniu Danuta podoba się w krajach anglojęzycznych. Krysia to chyba niezbyt popularne = mam tak nie nazywają swoich dzieci.

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  celowy blad literowy w zapisie imion dzieci ma ponoc je wyrozniac I robic unikalne a prawda jest taka ze ten zwyczaj przyszedl z Ameryki gdzie wielu tak skrzywdzilo dzieci bo sa po-ananfabetami dla ktorych prawidlowy spelling jest wielkim wyzwaniem.

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Analek (dzieci w przedszkolu często tak zmieniają Alana). Przezabawne...

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Wymyślajcie, wymyślajcie... dzieci wam kiedyś za to "podziękują"

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Upośledzone dzieci Facebooka i Instagrama. Prawie zero prywatności. Smutne

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Nie, ale wyśmiewanie patoli, co nazywają dzieci Brajan, Szon czy Liam już jest ok.

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Co do sekundy ojciec zawsze był punktualny a matula nie lubiła jak się spóźnia więc i dzieci muszą być na czas ;).

 • Re: Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Jak można chłopczyka nazwać Donald? No jak tak można skrzywdzić na całe życie niewinne niemowlę! Dzieci w szkole będą na niego wołać Donald-lipa.