• Informacje na temat:

  imiona polskich księżniczek

Artykuły na temat: imiona polskich księżniczek
 • Downa - my widzimy osobę".  Wcześniej dodał też fotografię, na której jest on, dziewczynki oraz żona. Napisał: "Komplet". Widać, że nie wyobraża sobie życia bez swoich trzech księżniczek(...)" - relacjonowała babcia dziewczynki, Teresa Rosati.  *** W 2017 roku Cristiano Ronaldo powitał na świecie... troje dzieci! Najpierw surogatka urodziła mu bliźnięta, które otrzymały imiona Mateo i Eva...

 • Sherlock Holmes jak dr House?

  "Jest cyniczny, egocentryczny, bezwarunkowo wierzący w wyższość logiki nad mistyką i uzależniony od rozwiązywania zagadek. Brzmi znajomo? Dla fanów 'Dr House'a' z pewnością" - Karolina Pasternak w recenzji na stronach INTERIA.PL porównuje kinowego Sherlocka Holmesa do serial owego bohatera Hugh Lauriego.

 • Oni zostali rodzicami w 2015 roku!

  Wiele gwiazd, zarówno tych polskich jak i zagranicznych, w 2015 roku powitało na świecie swoje potomstwo. Czasami wszystko odbywało się w wielkiej tajemnicy, ale także nierzadko niemalże w błysku fleszy i reflektorów. Niektórych narodziny dziecka bardzo zmieniły, a inni pozostali sobą. Jeżeli chodzi o wybór imion dla pociech, można zaobserwować pewien trend - celebryci chętnie wracają do korzeni...

 • Ayo wystąpi także w Zabrzu

  Informowaliśmy już o koncercie nazywanej "nigeryjską księżniczką soulu i folku" Ayo w Warszawie. Pamiętana z wielkiego przeboju "Down On My Knees" wokalistka wystąpi również w Zabrzu.

 • To one urodziły w 2018 roku! Nie zabrakło zaskoczeń!

  Rok 2018 obfitował w sporą ilość ciąż w show-biznesie. Mieliśmy prawdziwy urodzaj ciążowych brzuszków i spora część celebrytek została szczęśliwymi mamami. Dla wielu gwiazd 2018 rok był jednym z najszczęśliwszych i zapragnęły podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami. Mamą kolejny raz została księżna Kate, a jej siostra Pippa Middleton urodziła swoje pierwsze dziecko. W polskim show-biznesie na świat przyszły dzieci m.in. Ani Wendzikowskiej, Małgorzaty Sochy, czy Edyty Pazury. Nie...

 • Ayo powraca do Polski

  Urodzona w Niemczech wokalistka Ayo, pamiętana z wielkiego przeboju "Down On My Knees" , 17 czerwca wystąpi w Warszawie.

 • Mistrzowie drugiego planu

  Stoją w cieniu wielkich bohaterów, czasami ludzie nie pamiętają jak im na imię, wszystkie cięte riposty przechodzą im koło nosa. To pomocnicy bohaterów, mistrzowie drugiego planu. Przypomnijmy kilku z nich.

 • Kociak ery disco: Kultowa Zdzisia

  Kochają ją i raperzy, i geje. Dla rzeszy wyznawców jej czule zdrabniane imię roztacza nieziemski blask. Blask Alei Gwiazd - przed Wami Zdzisława Sośnicka.

 • Janosik spod samiuśkich Tater

  Opowieść o polskim harnasiu, który zbójował pod Tatrami, wciąż interesuje i cieszy widzów. Niewątpliwie "Janosik" należy do tak zwanych kultowych seriali.

 • Znana bajka w widowiskowej oprawie

  Ceniony w branży filmowej Bryan Singer ("Podejrzani", "Superman: Powrót", seria "X-Men") jest reżyserem epickiego widowiska przygodowego w 3D pod tytułem "Jack pogromca olbrzymów". Obraz zadebiutuje na ekranach polskich kin 15 marca.

Wideo na temat: imiona polskich księżniczek
 • W imię...

  Nowy film Małgośki Szumowskiej, autorki wielokrotnie nagradzanych "33 scen z życia" i głośnego "Sponsoringu", to historia niemożliwej miłości księdza, osadzona w realiach katolickiej społeczności. Poruszająca opowieść o człowieku uwikłanym w intymny dramat. Ksiądz Adam (Andrzej Chyra) obejmuje nową parafię i organizuje ośrodek dla młodzieży niedostosowanej społecznie. Szybko przekonuje do siebie ludzi energią, charyzmą i otwartością. Przyjaźń z miejscowym outsiderem (w tej roli Mateusz...

 • Księżniczka i żaba

  Gdy księżniczka pocałuje żabę, zamieni się ona w wymarzonego księcia. Tak przynajmniej być powinno - wszyscy znamy tę historię. Ale co się stanie, gdy dziewczyna pocałuje żabę, a rezultat tego czynu będzie? hm? trochę inny? Miejmy nadzieję, że miłość mimo wszystko znajdzie dla siebie drogę, choćby to było naprawdę trudne! Akcja filmu toczy się w latach dwudziestych, w tętniącym rytmami jazzu Nowym Orleanie. A głównymi bohaterami są: pragmatyczna dziewczyna, której nie w głowie amory -...

 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.