• Informacje na temat:

  imiona popularne w gdańsku

Artykuły na temat: imiona popularne w gdańsku
 • Oni zostali rodzicami w 2016 roku!

  To był dla nich naprawdę udany rok! Wielu celebrytów będzie wspominało go z uśmiechem na twarzy, bowiem dane im było powitać na świecie swoje dzieci. Kto został rodzicem i jakie imiona dla pociech są obecnie najmodniejsze wśród gwiazd? Przygotowaliśmy dla was krótkie podsumowanie i przy okazji zdradziliśmy kulisy oraz wydarzenia towarzyszące niektórym z szeroko omawianym w mediach ciąż i porodów!

 • Kolberger patronem ulicy w Katowicach

  Jedna z katowickich ulic będzie nosić imię zmarłego półtora roku temu Krzysztofa Kolbergera. Inicjatywa uczczenia w ten sposób popularnego aktora i reżysera, który 40 lat temu debiutował na scenie katowickiego teatru, wyszła od grupy mieszkańców miasta.

 • Jubileusz Barbary Krafftówny

  Popularna aktorka Barbara Krafftówna, obchodząca 60-lecie pracy na scenie, otrzymała we wtorek, 24 października, w Teatrze Muzycznym w Gdyni Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla kultury polskiej. Odznaczenie 78-letniej aktorce w imieniu prezydenta RP wręczyła jego małżonka Maria Kaczyńska.

 • Świąteczne propozycje TVP

  Doskonałe kino familijne dla całej rodziny, bogata oferta dla najmłodszych widzów, specjalne świąteczne wydania popularnych programów i seriali oraz filmy w znakomitej obsadzie to propozycje Jedynki na nadchodzące Święta.

 • Leszek Możdżer kontra PiS. "Nie jestem kryminalistą!"

  Sopoccy radni, głosami PiS i klubu Kocham Sopot, odrzucili prośbę Leszka Możdżera o dotację na sprzęt muzyczny dla klubu Sfinks. Powód? Popularny na całym świecie polski pianista został uznany za osobę niegodną zaufania.

 • Zobacz Robbiego Williamsa z INTERIA.PL!

  Portal INTERIA.PL chciałby zaprosić Was do obejrzenia w sieci "Multikina" koncertu Robbiego Williamsa "What We Did Last Summer". Występ popularnego brytyjskiego artysty wyświetlony zostanie w czwartek, 27 października, o godzinie 20. Aby wygrać bilety, trzeba odpowiedzieć na kilka prostych pytań i mieć odrobinę szczęścia w losowaniu.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Irena Kwiatkowska, Gabriela Kownacka, Krzysztof Kolberger, Janusz Morgenstern, Edward Żentara. Filmowy świat pożegnał również: Elizabeth Taylor, Petera Falka, Sidney'a Lumeta. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Kino kocha Batmana

  Kino XXI wieku oszalało na punkcie komiksu. Ale czy z rysunkowej historii w ogóle da się zrobić dobry film? - zastanawia się w "Gazecie Wyborczej" Konrad Godlewski. Komiks i film są rówieśnikami. "Oblany ogrodnik" (1895), jeden z pierwszych filmów braci Lumiere jest "ekranizacją" sześciokadrowej historyjki rysunkowej.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.