• Informacje na temat:

  imiona psów

Artykuły na temat: imiona psów
 • "Przygody psa Cywila": Serial o psie, który pracował w MO

  ...jednym z najlepszych psów służących w milicji i mimo szykan ze strony nieżyczliwego Zubka, wraz ze swoim panem prawie zawsze wychodził cało z różnych przygód i ocalił niejedno państwowe mienie, a może...

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Tak Sandra Kubicka potraktowała psa. Skandaliczne zachowanie!

  W sieci rozpętała się prawdziwa afera. Aktorka Joanna Opozda (31 l.) wyznała na swoim InstaStory, że gwiazda „Tańca z Gwiazdami” oddała koleżance psa, mimo że początkowo chciała się nim zająć!

 • Joanna Jabłczyńska trenuje z Mecenasem

  Joannie Jabłczyńskiej szczeniak towarzyszy zarówno w pracy w kancelarii, jak i podczas treningów sportowych. Lubi też wyjeżdżać z nim poza Warszawę. Aktorka twierdzi, że Mecenas jest dla niej niezastąpionym źródłem radości oraz motywacją do codziennej porcji ruchu.

 • Michał Szpak spaceruje z psem. Historia zwierzaka jest niesamowita!

  To była miłość od pierwszego wejrzenia! Michał Szpak (28 l.) tak zauroczył się Hektorem, że postanowił go adoptować. Teraz ma więcej obowiązków, ale i sporo radości. Paparazzi spotkali wokalistę i jego psa podczas spaceru.

 • Dawid Zawadzki: Miłośnik zwierząt

  Psy, chomiki, rybki, papuga i szynszyla. Dawid Zawadzki ma dla czworonogów nieskończenie dużo miejsca w sercu. Ma też hobby - wyścigi rajdówkami. Aktora, który wyciska życie jak cytrynę, oglądamy w "Przygarnij mnie" i "Strażakach".

 • "Na sygnale": Piotr kontra pies

  Policja znajduje mężczyznę, który - zalany krwią - leży na podwórzu swojego domu. A ratownicy nie mogą zbliżyć się do rannego, bo tuż obok siedzi groźny pies. Czy dojdzie do tragedii?

 • "Ida" nagrodzona w Rzymie

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego dostała nagrodę publiczności na zakończonym w niedzielę, 9 listopada, festiwalu polskich filmów CiakPolska 2014 w Rzymie. Na specjalnym pokazie zaprezentowano film "Miasto 44" Jana Komasy.

 • Krzysztof Ibisz (52 l.) sprawił sobie półrocznego pieska, któremu założył... konto na Instagramie!

 • Festiwal polskich filmów w Rzymie

  W Rzymie rozpoczął się w środę, 5 listopada, festiwal polskich filmów. Podczas drugiej edycji imprezy, zorganizowanej między innymi przez Instytut Polski, można zobaczyć takie filmy jak "Ida" Pawła Pawlikowskiego czy "Miasto 44" Jana Komasy.

Zdjęcia na temat: imiona psów
Wideo na temat: imiona psów
 • Różal nie może znaleźć osoby, która zakopała psa żywcem: Dostaję głupie wiadomości, ludzie robią sobie żarty

  Marcin "Różal" Różalski poinformował, że wciąż intensywnie poszukuje osoby, która zakopała żywcem psa. Piesek, któremu nadano imię Oli, został uratowany przez zielonogórskich ratowników. Niestety, nie udało się uratować jego oka. Sportowiec oferuje 30 tysięcy złotych za wskazanie oprawcy zwierzęcia - wszystkie dotychczasowe zgłoszenia, które odebrał, okazały się nietrafione. Kick boxer zapewnia, że pieniądze przekaże osobie, która wskaże prawdziwego winowajcę, zaś sprawca zostanie...

 • Anna Popek namawia do sprzątania po swoich psach

  Anna Popek, która od 10 lat jest właścicielką psa o imieniu Karmelka, apeluje, aby sprzątać po swoich pupilach. Prezenterka sama zawsze ma przy sobie woreczki nylonowe, bo jej pies towarzyszy jej przez cały dzień. Od kilku miesięcy zwierzak jest stałym bywalcem programu „Pytanie na śniadanie”.

 • Rihanna, pies i paznokcie

  Rihanna w Nowym Jorku ze swoim pieskiem o imieniu DJ. W oczy rzucają się przede wszystkim cytrynowożółte paznokcie piosenkarki.

Dyskusje na temat: imiona psów