• Informacje na temat:

  implanty piersi

Artykuły na temat: implanty piersi
 • Stało się! Doda usunęła implanty piersi. Fani w szoku!

  To bez wątpienia koniec pewnej epoki. Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) pozbyła się sztucznych piersi...

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka" w kinach od 10 lipca

  Gwiazdy "Z Archiwum X" i "Iron Man 3", zdobywczyni Złotego Globu i Emmy - Gillian Anderson oraz laureat Oscara - Ben Kingsley, łączą siły z parą utalentowanych brytyjskich aktorów młodego pokolenia - Callanem McAuliffe ("Wielki Gatsby", "Jestem numerem cztery") i Ellą Hunt ("Nędznicy").

 • Djamila Rowe załamana. Pękły jej implanty piersi!

  Niemiecka celebrytka, Djamila Rowe (49 l.), marzyła o wielkim biuście. Wreszcie zdecydowała się na pomoc chirurga, który powiększył jej piersi o kilka rozmiarów. Jednak po jakimś czasie okazało się, że coś poszło nie tak. Teraz gwiazdka żali się, że popękały jej implanty i potrzebuje nowych! Oczywiście fotkami dokumentującymi jej problem podzieliła się z fanami.

 • "Imperium robotów. Bunt człowieka": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć Gillian Anderson i Callana McAuliffe w zwiastunie widowiska science-fiction "Imperium robotów. Bunt człowieka", które do polskich kin wejdzie 31 lipca.

 • Co za wieści o Dodzie! Chodzi o jej implanty!

  Jeden z tabloidów donosi, że Doda Rabczewska-Stępień (34 l.) ma dość wielkich piersi. Ponoć postanowiła coś z tym zrobić...

 • "Piękno do poprawki", czyli jak odzyskać normalny wygląd?

  Co zrobić, kiedy dziwacznie przekute uszy odstraszają pracodawców, a zbyt duże implanty piersi przeszkadzają w codziennych czynnościach? "Piękno do poprawki" to program, w którym specjaliści pomogą ofiarom nieprzemyślanych decyzji odzyskać normalny wygląd.

 • Patrycja "były kazał mi oddać implanty" Pająk wzięła ślub!

  ...sfinansował jej nawet operację powiększenia piersi.  Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Partner Patrycji po rozstaniu zażądał, aby ta oddała mu 18 tysięcy złotych za operację, bo z jej nowych piersi nie będzie miał już żadnego pożytku. Pająk na łamach gazet oznajmiła, że nie ma takiej kwoty i  co najwyżej może mu oddać implanty! Sprawą media emocjonowały się przez kilka miesięcy...

 • Usunęła implanty?

  Piersi Victorii Beckham wyglądają na bardziej naturalne - zwrócili uwagę czujni obserwatorzy pierwszych koncertów reaktywowanego Spice Girls.

 • Christina Roulund i historia z implantami piersi. Przestroga dla celebrytek i wszystkich kobiet?

  Christina Roulund (35 l.) przeżyła wielki dramat. Przez lata jej stan zdrowia pogarszał się, lecz lekarze nie potrafili zdiagnozować, co jej jest. Wreszcie okazało się, że wszystkiemu winne są... implanty piersi. Trenerka nagłaśnia swoją historię, by ostrzec inne kobiety.

 • Victoria Beckham: Usunęłam implanty piersi

  Była gwiazda Spice Girls, Victoria Beckham, wróciła do naturalnego wyglądu swojego biustu.

Wideo na temat: implanty piersi
 • Pająk odda byłemu implanty "pod okiem kamery"

  Patrycja Pająk opowiedziała o głośnej sprawie oddania swoich implantów piersi byłemu narzeczonemu. Przypomnijmy, mężczyzna zażądał ich zwrotu (sfinansował operację) po tym, jak rozstał się z fotomodelką. Co więcej, przedstawił w sądzie także paragony fiskalne za drobne zakupy... spożywcze. Źródło: TVN/x-news

 • Dramat Tori Spelling!

  Piersi Tori Spelling są… przeterminowane? Gwiazda reality show skarży się, że powinna wymienić implanty 15 lat temu. Niestety, z powodu kolejnych ciąż, przeprowadzenie zabiegu było niemożliwe. Implanty uległy zniekształceniu i zaczęły przeciekać. Spelling przeszła operację powiększenia biustu, gdy miała zaledwie 20 lat. - Mam ochotę wbić w nie nóż i sama je sobie odciąć - powiedziała sfrustrowana

Dyskusje na temat: implanty piersi