• Informacje na temat:

  impreza party

Artykuły na temat: impreza party
 • Policjanci znajdują zwłoki młodej kobiety, Gai, w pobliżu opustoszałej hali fabrycznej, w której ostatniego wieczora odbywała się dyskotekowa impreza....

 • MTV EMA Pre-Party 2014 za nami. Zobacz, co się działo!

  4 listopada w Warszawie odbyła się impreza poprzedzająca wielką galę MTV Europe Music Awards. W Soho Factory bawili się m.in. Doda, Margaret, Grzegoż Hyży, Natalia Siwiec, Saszan, wreszcie Dawid Kwiatkowski, który w Glasgow powalczy o nagrodę Najlepszego Artysty Światowego.

 • Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (38 l.) uwielbia sobie poimprezować, dlatego często urządza "małe" spotkanka dla bliskich znajomych w swojej posiadłości w Konstancinie. Z okazji Halloween również przygotowała party dla przyjaciół, wśród których nie zabrakło uczestników "Azja Express".

 • On wie, jak rozkręcić imprezę w pociągu!

  Na Facebooku furorę robi filmik, w którym pochodzący z Australii Peter Sharp rozkręca taneczną imprezę w pociągu.

 • ...odc. 185 W opustoszałej hali fabrycznej odbywa się rave party. Bardzo głośna elektroniczna muzyka. Ciemności rozświetlają tylko ostre błyski światła, które...

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester w pracy, potem zabawa z mężem

  Paulina Sykut-Jeżyna ostatnią noc w roku spędzi w pracy, nie zamierza jednak rezygnować z sylwestrowej zabawy. Po zakończeniu Sylwestrowego Rejsu Przebojów będzie się bawić na imprezie z kolegami z pracy, na której towarzyszyć jej będzie mąż Piotr Jeżyna.

 • Rave Party

  ...odc. 185 W opustoszałej hali fabrycznej odbywa się rave party, charakteryzujące się głośną muzyką elektroniczną. Ciemności rozświetlają ostre błyski światła,...

 • Najpopularniejszy festiwal w mediach? Przystanek Woodstock!

  Rok 2014 należał do Przystanku Woodstock, przynajmniej w mediach. Tak wynika z raportu agencji Press Service Monitoring Mediów, która sprawdziła o którym festiwalu najczęściej mówiło się w komunikatach medialnych.

 • Rave Party

  ...odc. 185 W opustoszałej hali fabrycznej odbywa się rave party, charakteryzujące się głośną muzyką elektroniczną. Ciemności rozświetlają ostre błyski światła,...

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

Zdjęcia na temat: impreza party
Wideo na temat: impreza party
 • Pijane gwiazdy po Gali VMA! Ledwo trzymały się na nogach!

  Podobno nawet najlepsze gale zaczynają się tak naprawdę dopiero na tzw. "afterze". Niektóre gwiazdy boleśnie się o tym przekonały! After party po gali MTV Video Music Awards dało się we znaki m.in. Selenie Gomez oraz Ally Brooke. Celebrytki miały problem z utrzymaniem pionu. Ależ to musiała być impreza!

 • Gośka Rozenek nie będzie obchodzić urodzin? Woli świętować rocznicę ślubu!

  . Nasze urodziny dzieli zaledwie 20 dni, ale doszliśmy do wniosku, że bardziej będziemy się cieszyć, że możemy sobie pozwolić na zrobienie naprawdę hucznego party z okazji pierwszej rocznicy ślubu. I to będzie taka impreza, która na pewno będzie zapamiętana" - poinformowała Małgorzata. Przypomnijmy w takim razie, że w tym roku Majdanom stuknie roczek! (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: impreza party