• Informacje na temat:

  impreza plenerowa

Artykuły na temat: impreza plenerowa
 • Marika prawie nie widuje się z mężem! "Rozumie to"

  ​Tegoroczne lato Marika spędzi w pracy. Wokalistka ma w planach występy na wielu festiwalach i koncertach plenerowych. Twierdzi, że z mężem są przyzwyczajeni do częstej i długiej rozłąki i dopóki nie zostaną rodzicami, oboje chcą się całkowicie poświęcić pracy. Marika uważa jednak, że rozłąka może stanowić element cementujący związek.

 • Big Cyc i sylwestrowe wpadki. "Obronił mnie mój tłuszczyk"

  Krzysztof Skiba wspomina swoje sylwestrowe "wpadki". Lider zespołu Big Cyc opowiada o udawanym graniu na harmonijce ustnej przy 25 stopniowym mrozie oraz wpadnięciu do kanału dla operatorów na scenie podczas koncertu. "Obronił mnie mój tłuszczyk" - wyznał PAP Life.

 • Pierwsza miłość

  Lekarz Sabiny przyznaje się do błędu. Rozpoczyna się proces Karola. Prokurator jest dla Karola bezwzględny. Krystian i Piotrek wkręcają się na imprezę...

 • Fatboy Slim: Odwołana impreza

  "Big Beach Boutique", wielka plenerowa impreza taneczna organizowana przez Fatboy Slima, została odwołana. Muzyk zdecydował się zrezygnować z organizacji tego show w obawie o bezpieczeństwo uczestników zabawy. Decyzja jest podobno ostateczna.

 • Justyna Steczkowska urządza urodzinową balangę! Wstęp za okazaniem biletu...

  ...przygotowała "specjalny set elektroniczny" i będzie można usłyszeć "nowe, zaskakujące brzmienia jej utworów". Dla gości przewidziana jest impreza do białego rana na plaży oraz urodzinowy tort i drinki...

 • Złoty Potok: Jurajskie Lato Filmowe

  W Złotym Potoku, w gminie Janów w województwie śląskim rozpoczęło się w czwartek (14 lipca), już po raz siódmy, Jurajskie Lato Filmowe czyli impreza plenerowa przeznaczona nie tylko dla kinomanów. Przed rokiem odwiedziło ją 40 tysięcy osób.

 • Sukces! Agnieszka Włodarczyk będzie gwiazdą letnich festynów

  Tabloidy nie szczędzą Agnieszce Włodarczyk (34 l.) złośliwości, pisząc, iż organizatorzy letnich imprez nie biorą jej pod uwagę. Tymczasem celebrytka nie narzeka na brak zainteresowania...

 • ENH: Odwołane imprezy

  Organizatorzy 7 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu informują, iż w związku z ogłoszeniem żałoby narodowej, odwołane zostają wszystkie koncerty w klubach i miejscach do środy włącznie.

 • Kozidrak nie chce śpiewać!

  Nadchodzi sezon imprez plenerowych i dużych festiwali, gdzie, jak co roku, będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć największe polskie gwiazdy. Ale nie Beatę Kozidrak !

 • Dźwięki muzyki filmowej

  "Dźwięki muzyki" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sekcji tematycznych Krakowskiego Festiwalu Filmowego, którego 51. edycja rozpocznie się 23 maja. Filmy, w których główną rolę odgrywa muzyka będą pokazywane w samym sercu Krakowa - w Kinie Pod Baranami zlokalizowanym przy Rynku Głównym oraz po raz pierwszy w kinie plenerowym Pod Wawelem.

Zdjęcia na temat: impreza plenerowa
Wideo na temat: impreza plenerowa
 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...

 • Wyjazd integracyjny

  Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę. Pracownicy korporacji Polish Lody - lidera branży lodziarskiej, najlepsi klienci i zaprzyjaźnieni dziennikarze, przyjeżdżają na weekend integracyjny do atrakcyjnego kompleksu hotelowego. W wyniku nieporozumienia Prezes (Jan Frycz) dostaje apartament wspólnie z pewnym siebie...